Emsey Hospital kalitesini taçlandırdı


Sektördeki prestijli konumunu güçlendirmeye devam eden Emsey Hospital’e son olarak dünyanın en saygın uluslararası sağlık kalite akreditasyon kuruluşu olan ve sağlıkta uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commission International (JCI) tarafından, sağlık hizmetinde yüksek kalite akreditasyonu verildi.

Türkiye’nin ileri gelen özel hastanelerinden biri olan Emsey Hospital, İstanbul Anadolu yakasında ulusal ve uluslararası yatırımların yapıldığı, gelişmekte olan Pendik Kurtköy bölgesinde yer alıyor. İstanbul’un ikinci büyük uluslararası havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafede, beş yıldızlı oteller, üniversite kampüsleri, teknokent ve çok sayıda büyük şirketin merkez ofislerinin bulunduğu, havayolu, otoyollar ve deniz ulaşımına yakın bir lokasyonda, yurtiçinde ve yurtdışından gelen hastaları- na kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermektedir. Sağlık turizmi konusunda da büyük bir ivme yakalayan Emsey Hospital’in hizmet kalitesi JCI akreditasyonu ile de onaylanmış ve böylece, uluslararası arenada izlediği kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını bir kez daha kanıtlamış oldu.

“Sağlıkta güvenin simgesi olacağız”

Emsey Hospital Uluslarası Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Dr. İlker Yılmaz; Emsey Hospital’ın, dünyanın sayılı sağlık merkezlerinde olduğu belirtti. Dr. Yılmaz, “İleri sağlık teknolojisi ve uzman sağlık personeli kadrosu ile çalışan, yüksek hasta memnuniyeti odaklı bakış açısıyla, uluslararası standartlarda yüksek hizmet kalitesi ve güvenilirlik üzerine kurulu bir hizmet anlayışını benimsemiş Emsey Hospital’in profesyonel yönetim kültürünün doğal bir sonucu olarak, son derece yüksek bir değerlendirme puanı ile JCI Akreditasyonunu almış bulunuyoruz” dedi. Dr. Yılmaz, böylece tüm dünyada kabul görmüş saygın sağlık kuruluşlarının arasına girerek, kalite yolculuğundaki önemli bir aşamayı geçtiklerini, bu başarının verdiği motivasyonla hizmetlerinin bundan sonra da güncel tedavi yöntemleriyle, uluslararası kalite standartlarında, her zaman daha iyisini, en kalitelisini sunma çabası ile devam edeceğini sözlerine ekledi. JCI denetçileri tarafından, Uluslararası hasta güvenliği, hasta ve aile hakları, hasta değerlendirilmesi ve bakımı, medikasyon yönetimi, hasta ve aile eğitimi, hastane tesis yönetimi ve güvenliği, personel nitelikleri ve eğitimi, bilgi yönetimi, enfeksiyonların önlenmesi ve kontrolü ile üst yönetim kriterlerinde değerlendirilen Emsey Hospital, bu denetim sürecinin sonunda, tüm değerlendirme aldığı yüksek değerlendirme puanıyla, hizmet kalitesini tescillemiş oldu.

Emsey Hospital sağlık turizmiyle ülke ekonomisine katkı sağlıyor

2012 yılında Türkiye’deki en büyük sağlık yatırımlarından birini gerçekleştirerek açılan Emsey Hospital, bünyesindeki birbirinden değerli akademisyenlerin de yer aldığı profesyonel kadrosuyla, dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastalara da uluslararası sağlık hizmeti sunmaktadır. Son bir yıl içinde 63 ayrı ülkeden gelen çok sayıda yabancı hastaya hizmet veren Emsey Hospital bu açıdan sağlık turizmine ve ülke ekonomisine de katkı sağlıyor. Emsey Hospital, alanında uzman, yabancı dil bilen farklı branşlardaki hekimleri ve ileri medikal teknolojiye sahip donanımıyla da sağlık turizminde güçlü bir konumda yer alıyor. Emsey Hospital, 700’ün üzerindeki çalışanıyla temel tıp, cerrahi tıp ve dahili tıp branşlarının yanısıra, çeşitli özel branşlardaki birimleri, ileri teknolojik olanaklar ve çok çeşitli tedavi seçenekleri ile yüksek kalite ve konfor düzeyinde hizmet veren uluslararası bir hastane olarak tanınıyor. Özellikli branşlardan Hematolojide tam donanımlı kök hücre nakil merkezi ile, Medikal Onkoloji de kemoterapi üniteleri ve servisleriyle, modern Tüp Bebek (IVF) üniteleri ile; Nükleer Tıpta ve Girişimsel Radyolojide PET/CT, sintigrafi, radyoaktif iyot tedavi üniteleri, Lutesyum tedavi üniteleri, Samaryum, PSMA tetkikleriyle, Algoloji-Ağrı Merkezinde Ozon terapi ve Akupunktur merkeziyle, modern ve tam donanımlı genel yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, kardiyovasküler ve kardiyoloji yoğun bakım üniteleriyle ve son teknolojiyle donanmış modern ameliyathaneleri ile insan sağlığına hizmet ediyor. Emsey Hospital’da onkolojik tedaviler, kanser ameliyatları, Ortopedide diz eklem cerrahileri ve skolyoz gibi omurga ameliyatları, Beyin Sinir Cerrahisinde tam endoskopik bel fıtığı ameliyatları, Kalp-Damar ameliyatları başarı ile gerçekleştiriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here