Energetics Ürünleri İle Formda Kalın


Güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleri ile evde de kolaylıkla spor yapabilir, sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Fitness, dünyanın en son ve sağlıklı spor trendi. Yanlış bilinen ise, Fitness’ın sadece spor salonlarında yapılabileceği. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların spor için zamansızlıktan yakınmalarına son verecek Fitness ürünleri, Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleriyle tarih oluyor. Kadın ve erkekler için özel olarak üretilen Energetics ürünleri, birçok renk seçeneği ile sporu eğlenceli hale getiriyor. Spor eğitmenlerinin de tercihi olan Energetics ürünleri ile benzersiz spor deneyimini yaşayabilir, kendinizi profesyonel bir sporcu gibi hissedebilirsiniz.

Energetics İle Evde Eğlenceli Spor Keyfi

Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Energetics mekik sehpaları, boks ürünleri, farklı renk ve ağırlıklara sahip dumbbell, çok fonksiyonlu balance ball ve rengarenk yoga matları, vücudunuzu şekillendiren plates topları, eliptik bisikletler gibi sınırsız ürün seçeneği ile evinizin rahatlığında güvenle spor yapabilirsiniz.

Energetics’in, başlangıç seviyesinden, profesyonel seviyeye kadar üretilen kondisyon aletleri, vücudunuzun kolayca forma girmesini sağlayacak. Üstelik Energetics kondisyon aletlerinde ergonomik tasarımının yanı sıra, ürün üzerine yerleştirilen ekranları sayesinde egzersiz süresince; nabzınızı, süreyi, hızı ve yakılan kaloriyi görebilirsiniz.

Sporda seçilecek giysi ve spor ayakkabının seçimine de önem veren Energetics, spor yaparken hem daha fazla nefes alma özelliğine sahip, çok daha rahat ve terletmeyen kıyafetler sunuyor. T-shirtten şortlara ve sporcu sutyenlerine kadar aradığınız tüm spor kıyafetlerini dünya aerobik ve fitness şampiyonlarının tercihi Intersport’un Energetics serisinde bulabilirsiniz.

Intersport’ta Size ve Yapacağınız Spora Uygun Yüzlerce Ürün

Yüzlerce ürün seçeneğinin arasında kaybolmadan yaşınıza ve vücudunuza uygun olan spor ürünlerini Intersport’un uzman satış danışmanları ile güvenle seçebilirsiniz. Bunun için, Intersport mağazalarında satış danışmanlarına sadece yapacağınız sporu söylemeniz yeterli.

Editöre Not; Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan Intersport, 42 ülkede 5300’den fazla mağazası ve 30 binin üzerinde ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günde 200 binden fazla sporsevere; futbol, basketbol, voleybol, fitness, yüzme, kayak, outdoor gibi birçok spor kategorisinde dünyanın en seçkin markalarını, uygun şartlarda uzman satış danışmanlarıyla sunan Intersport, satış sonrası servis ve garanti desteğiyle müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Daha fazla bilgiye: www.intersport.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Intersport Mağazaları; İstanbul’da Kanyon, Meydan, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı, İstanbul Forum ve Marmara Park AVM’de; Ankara’da Antares, Forum, Gordion, Kentpark ve Nata Vega AVM’de; Bursa’da Anatolium AVM’de;İstanbul Vialan’da; Antalya’da Terracity ve Erasta AVM’de hizmetinizde.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here