Erbe , İstem Güvencesiyle Sektörle Buluştu


Dünyanın sayılı koter üreticilerinden olan Erbe’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen İstem, Ekspomed Fuarı’nda yeni ürünleri sektörün beğenisine sundu.

Dünyanın sayılı koter üreticilerinden olan Erbe, İstem güvencesiyle Türkiye’de kullanıcılarla buluştu. 4-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Ekspomed 2013 Fuarı’na katılan İstem, yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

İstem Güvencesiyle Türkiye’de

İstem Tıbbi Cihazlar, konularında dünyanın lider firmalarının ürünlerinin Türkiye’deki satış ve teknik servis etkinliklerini 15 yılı aşkın süredir başarıyla ve güvenle yürütmektedir. Tıbbi alanlarda ihtiyaçları karşılayacak çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

ERBE1847’den beri dünyanın sayılı koter üreticilerinden biridir ve artık İstem kalitesiyle Türkiye’de kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Merkezi Almanya’da bulunan ERBE, Avrupa ve Amerika’daki şubeleriyle büyüyen başarısını birçok hastane ve kliniğe taşımayı başarmıştır.  Bütün tıbbi branşlar ve bireysel ihtiyaçlar için en iyi sistemleri geliştirmeyi amaçlayan ERBE uluslararası platformda aldığı belgeler ile de kalite ve güvenilirliğini ispat etmiş, alanında rakipsiz bir firma olduğunu gözler önüne sermiştir. Elektrocerrahi, Damar mühürleme, Argon plazma koagülasyon, Kryo cerrahi ve Waterjet cerrahi alanlarında son teknoloji, güncellenebilir cihazlarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. ERBE hizmet verdiği tüm alanlardaki ürünlerine uygun, farklı özelliklere sahip aksesuar ve enstrümanlarıyla doktor ve hasta ihtiyaçları karşılamaktadır. Genel cerrahi, gastroentroloji, dermatoloji, jinekoloji ve üroloji gibi önemli cerrahi uygulamalarda güvenle tercih edilebilir.

ERBE’den Üst Düzey Elektrocerrahi VIO Serisi

50C, 100C, 200S, 200D, 300S ve 300D olmak üzere 6 farklı ünite ve modüle sahiptir. ERBE müşterilerine 50 Watt’tan 300 Watt’a kadar kesme, koagülasyon, hemostas ve devitalizasyon işlemleri yapan koter cihaz seçenekleri sunmaktadır. VIO serisi elektrocerrahide yüksek frekansta hızlı, güvenli, hassas kullanıma uygun olup aynı zamanda makul fiyat seçenekleriyle hizmettedir.

Ayrıca güvenli bir operasyon için otomatik dozaj ayar seçeneği, değişik soket modülleri, çeşitli tıbbi branşlara özgü upgrade özellikleri, el kumandası ve ayak pedalı ile kontrol edilebilme seçeneklerini doktor ve hasta memnuniyeti için bir araya getirmiştir.

Cerrahide Çığır Açan Yöntem Argon Plazma İle Koagülasyon (APC)

ERBE APC cihazları VIO serisiyle uyumlu olup koagülasyon işlemini iyonize Argon gazı ile gerçekleştirmektedir. Koagülasyon temassız olup, enstrümanın hastaya yapışma riskini ortadan kaldırmaktadır. APC ile sınırlı penetrasyon derinliğiyle homojen yüzey koagülasyonu ve etkili hemostas mümkündür. Gastroentroloji, endoskopi, bronkoskopi, KBB, laparoskopi ve açık cerrahi işlemlerde kullanılmak üzere ERBE tarafından geliştirilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here