Fark Yaratan Sony Görüntüleme Çözümleri

0
1390

Sony’nin medikal alanda kullanılan görüntüleme sistemleri, Ateksis aracılığıyla Türkiye satışlarına devam ediyor

Sony Medikal Ürünleri cerrahları ve ameliyathane personelini çok çeşitli cerrahi görüntüleme çözümleriyle destekliyor. Yüksek görüntü kalitesini sorunsuz entegrasyon, kolay kullanım ve düşük enerji maliyetleriyle birleştiren Sony’nin medikal onaylı monitörleri, video kayıt cihazları ve renkli yazıcıları, endoskopik cerrahi için idealdir. Sony Medikal, ilk OLED medikal monitörü ve öncü HD 3D teknolojisi dâhil olmak üzere uzman ürün yelpazesiyle görüntüleme iş akışlarında yeniliklere devam ediyor. Sony Medikal görüntüleri aktarmak için monitörler; görüntüleri kaydetmek için kayıt cihazları; görüntüleri belgelemek için de yazıcılar ile baskı medyaları ve görüntüleri sunmak için de çeşitli çözümler sunuyor.

LMD-2765MD 27 inç Full HD Medikal LCD Monitör

Şık LMD-2765MD LCD medikal monitör , cerrahi endoskopik/ laparoskopik kameralar ve diğer medikal görüntüleme sistemlerinden alınan yüksek çözünürlüklü renkli görüntüleri görüntüler. Monitörün dayanıklı, yüksek parlaklığa sahip paneli,  kontrastı arttırmak için yansımaları azaltan gelişmiş yansıma önleme teknolojisine sahiptir. Günümüzün ameliyathane ortamları için tasarlanan monitör sıvı sıçramasına dayanıklıdır. Yüksek parlaklık sunan 69 cm (27 inç)  OptiContrast özelliğine sahip LCD panel,  görüntü   kontrastını optimize etmek için iç ve dış yansımaları kontrol ederek ve ışık dağılmalarını minimize ederek net görüntüler sunar. Cerrahlar,  bu yüksek kaliteli LCD monitörleri kullanarak çok çeşitli medikal görüntüleme sistemlerinde Full HD görüntüleri görüntüleyebilirler.

HD Medikal Video Kaydediciler

HVO-550MD serisi HD ve Full HD medikal video kaydediciler çeşitli kayıt avantajları sunarak hastane verileri yönetimine önemli katkılar sağlamayı amaçlamaktadır. Sony kaydediciler hastanelerde radyoloji ve ameliyathane, cerrahi merkezleri ve doktor ofisleri dâhil olmak üzere klinik ortamlarda geniş bir yelpazede kullanım için üretilmiştir. Kompakt tasarımı, tıbbi sistemlere kolayca entegrasyonunu sağlar. HVO-550MD serisi ile HD ya da Full HD video sinyalleri dahili sabit disk sürücüsüne ve menü seçimi üzerinden harici bir USB sürücü veya ağ sunucusuna aynı anda kaydedilebilir, ya da kaydedicinin dahili DVD sürücüsüne de doğrudan kayıt yapılabilir. Bu eş zamanlı kayıt özelliği ile veriler ve video dosyaları kaydedildikten sonra başka bir depolama ortamına kopyalama ihtiyacı ortadan kalkar ve kullanıcılara zaman kazandırır. Ayrıca verileri kaybetme riskine karşı da ekstra bir güvenlik sağlar.

UP-DR80MD A4 dijital renkli yazıcı

Gelişmiş Sony baskı teknolojisi,  uzun ömürlü kayıtlarla endoskopik cerrahinin kritik aşamalarını belgelendirmelerine yardımcı olur. Üstün görüntü kalitesini yüksek baskı hızıyla birleştiren kompakt UP-DR80MD A4 renkli medikal yazıcı, ameliyathanedeki herhangi bir kameradan hassas ayrıntılara sahip hareketsiz görüntüler üretir. Sony’nin başarılı termal baskı teknolojisi, yüksek kaliteli sonuçlar sağlarken 100 yıla kadar ölçülen ortam ömrü sunar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here