Fortis Ortopedi Ürünlerini Ekspomed Fuarı’nda Sergiledi


“Ortopedik Terlikte Tarih Yazılacak” sloganıyla Fortis Ortopedi ürünleri, Ekspomed 2013 Fuarı’nda yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Fortis Ortopedi tarafından yeni geliştirilen ürünler, 4-7 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenen Ekspomed Fuarı’nda katıldı. “Ortopedik Terlikte Tarih Yazılacak” sloganıyla Fortis Ortopedi tarafından yeni geliştirilen ürünler, yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekti. Fuarın ardından Fortis Ortopedi Yöneticisi Ekrem Orak, sorularımızı yanıtladı.

Ekspomed 2013 Fuarı nasıl geçti? Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

Ekspomed 2013 Fuarı bizim için çok iyi geçmiştir. Beklentimizi karşılamıştır. Standımıza yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi geldi. Standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize sizlerin aracılığıyla teşekkür ediyorum.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergilediniz? Sergilediğiniz çözümlere ziyaretçilerin ilgisi nasıldı?

Fuarda sergilediğimiz ürünler ortopedik bay-bayan, epinli bay bayan, sabo bay-bayan ve en önemlisi bizim için yeni ürünümüz olan “zayıflayın yada formda kalın” dediğimiz sandalet bayan sabolarımız oldu.

“Ortopedik Terlikte Tarih Yazılacak” sloganıyla ürettiğimiz yeni ürününüz hakkında bilgi verir misiniz?

Evet. Ortopedik Terlikte Tarih Yeniden değişecek. Yıllardır alışılagelen modellerin dışında yeni modelimizde her türlü konfor olmasının yanında ARK desteği, Metatars ve Metatars YASTIĞI ile beraber Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan poliüretan hammaddesindeki esneklik, sağlamlık ve kullanıcının kendi kilosuna göre kendiliğinden yere temas hali özelliği dikkate alınırsa ne kadar farklı bir ürün olduğu da ortaya çıkacaktır.

Bu ürünün avantajları nelerdir? Kullanıcı neden bu ürünü tercih etmeli?

Bu ürünün en büyük özelliği 4 saatten fazla ayakta kalan herkes için inanılmaz rahatlık ve konfor ihtiva ediyor olmasıdır. Özellikle sağlık sektöründe çalışan personelin uzun saatler boyu ayakta kaldığı düşünülecek olması bizi bu modelde haklı çıkarıyor. Birde  bu ürünün en büyük özelliği spor yapan insanların belli bir zaman sonra özellikle yürüyüş ve koşu yapanlar

belli zamandan sonra yorulmaları nedeni ile koşu yada yürüyüşlerini bırakıyorlar. Halbuki bizim yeni ürünümüzde bizim sandalet sabomuzda rahatlığı ve konforu sayesinde yaptıkları sporun 2 katı değerinde yorulmadan ve zorlanmadan istedikleri eforu harcayabilecekleri gibi daha sağlıklı spor yapmalarına olanak verecektir.

Fuara tekrar katılmayı düşünüyor musunuz?

Fuar bizim açımızdan oldukça verimli geçti. Önümüzdeki senelerde tekrar katılmayı düşünüyoruz.

Sağlık sektöründe hedef kitleniz nerelerden oluşmaktadır?

Fortis Ortopedi olarak hedef kitlemizi, doktor, hemşire, hastane görevlileri, güzellik uzmanları, otel personeli birde zayıflamak ve formda kalmak isteyen insanlar oluşturmaktadır.

Sektörün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Sektörümüz hızlı bir büyüme içinde. Sektörün, yapılan yatırımlara paralel olarak pozitif ivme kazanarak büyüyeceğini düşünüyorum.

Önümüzdeki döneme ilişkin planlarınız ve hedefleriniz nelerdir?

Fortis Ortopedik olarak diyoruz ki yenilikçi, rahat ve konforlu modellerimizle ayak sağlığına verdiğimiz değerle büyüyerek hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar sağlık sektörüne yönelik çok güzel çalışmalara imza attık. Yeniliklerimizin artarak devam ettiğini söyleyebilirim. Her zaman daha faydalı çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here