Fortis Ortopedi Yepyeni Bir Ürün


Fortis Ortopedi tarafından yeni geliştirilen ürünler, sektörün hizmetine sunuldu.

“Ortopedik Terlikte Tarih Yazılacak” sloganıyla Fortis Ortopedi tarafından yeni geliştirilen ürünler, sektörün hizmetine sunuldu. Fortis Ortopedi Yöneticisi Ekrem Orak, yeni ürünler hakkında sorularımızı yanıtladı.

Firmanızın kuruluşundan bu yana geçen zamanı özetler misiniz?

Firmamız 1963 yılında Hayat Ortopedi ismiyle ayakkabı sektörüne 2005 yılına kadar hizmet etmiş bulunup bu tarihten sonra Fortis Ortopedic adıyla sağlık sektörüne girmiştir.

Firmanızın faaliyet alanları hakkında bilgi verir misiniz? Ürün gruplarınız nelerdir?

Firmamız Ortopedik Terlik, Ortopedik epinli terlik, ortopedik sabo terlik üretmektedir.

Ayak sağlığı neden önemlidir? Ayak sağlığını korumak için ne tür çalışmalar yapıyorsunuz?

Ayak sağlığına önem vermemizin en önemli nedeni sağlık ayaktan başlar doğrusunu halkın bilincine yerleştirmektir.

“Ortopedik Terlikte Tarih Yazılacak” sloganıyla ürettiğimiz yeni ürününüz hakkında bilgi verir misiniz?

Evet. Ortopedik Terlikte Tarih Yeniden değişecek. Yıllardır alışılagelen modellerin dışında yeni modelimizde her türlü konfor olmasının yanında ARK desteği, Metatars ve Metatars YASTIĞI ile beraber Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan poliüretan hammaddesindeki esneklik, sağlamlık ve kullanıcının kendi kilosuna göre kendiliğinden yere temas hali özelliği dikkate alınırsa ne kadar farklı bir ürün olduğu da ortaya çıkacaktır.

Bu ürünün avantajları nelerdir? Kullanıcı neden bu ürünü tercih etmeli?

Bu ürünün en büyük özelliği 4 saatten fazla ayakta kalan herkes için inanılmaz rahatlık ve konfor ihtiva ediyor olmasıdır. Özellikle sağlık sektöründe çalışan personelin uzun saatler boyu ayakta kaldığı düşünülecek olması bizi bu modelde haklı çıkarıyor. Birde  bu ürünün en büyük özelliği spor yapan insanların belli bir zaman sonra özellikle yürüyüş ve koşu yapanlar belli zamandan sonra yorulmaları nedeni ile koşu yada yürüyüşlerini bırakıyorlar. Halbuki bizim yeni ürünümüzde bizim sandalet sabomuzda rahatlığı ve konforu sayesinde yaptıkları sporun 2 katı değerinde yorulmadan ve zorlanmadan istedikleri eforu harcayabilecekleri gibi daha sağlıklı spor yapmalarına olanak verecektir.

Bu ürünleri kimler kullanmalıdır? Müşteri kitleniz nerelerden oluşmaktadır?

4 saatten fazla ayakta kalan herkes, sağlık sektörü, güzellik merkezleri, restaurantlar, otel çalışanları özellikle da çok önem verdiğimiz kilolarından ve duruşlarından şikayetçi olup sağlıklı spor yaparak zayıflamak isteyenler için ideal bir ürün olduğunu yineleyebiliriz.

Ortopedik terlik ve sabo almak isteyen kullanıcılar, hangi kriterlere dikkat etmelidir?

Ortopedik terliğin en önemli olanı ARK desteğidir. Bu mânâda malzemenin poliüretan hammaddesi olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü koku ve bakteri barındırıp barındırmaması bu hammaddeye bağlıdır. Bunu yanında ürünün arkasında olan firmanın güvenilirliği göz önünde bulundurulmalıdır.

Sağlık sektörüne vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Sağlık sektörüne yönelik çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Yeniliklerimizi artarak devam ettiğini söyleyebilirim. Her zaman daha faydalı çözümler geliştirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile beraber büyüme adına “Tanışalım” diyoruz. Kalite tesadüf değildir. Ortopedikte tarih yeniden değişecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here