Fujifilm D-Evo ile Dijital Radyolojiye Geçiş


TÜRKRAD 2012 Kongresi’ne katılan Fujifilm, yeni ürünü FDR D-EVO C24i Flat Panel Dedektör’ü sektöre tanıttı. Dijital Radyoloji alanında yeni bir dönemi başlatacak olan D-EVO, yeni doğan ve çocuklar için kullanım uygunluğu ile dikkat çekiyor.

Medikal Sistemler”de bir çok yeniliğe imza atan Fujifilm, Türk Radyoloji Derneği tarafından 7-11 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 33. TÜRKRAD 2012 Kongresi’ne katıldı. FDR D-EVO Serisi Flat Panel Dedektör Sistemleri, Amulet Dijital Mamografi Sistemi, CR Sistemleri ve kuru sistem printer cihazları ile ilgili bilgileri sektörle paylaşan Fujifilm, yeni ürünü FDR DEVO C24i Flat Panel Dedektör’ü de ilk kez tanıttı.

Birçok Kolaylık Birarada
Dijital radyolojide yeni bir dönem başlatan FDR D-EVO C24i Flat Panel Dedektör’ü birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Tüm X-Ray sistemleriyle uyumlu olması, sadece 1,9 kg ağırlığı, yüksek DQE değeri, Fujifilm’e özel ISS teknolojisi bunlardan bazıları. Düşük radyasyon dozu, kablolu ve kablosuz kullanım opsiyonlarının yanı sıra yaklaşık bir saniye gibi kısa bir sürede sağladığı hızlı ön izleme de, FDR D-EVO C24i Flat Panel Dedektörü’nün en önemli özellikleri olarak öne çıkıyor. Flat panel dedektör sistemleri içinde en küçük ölçüye sahip olan FDR D-EVO C24i, yeni doğan ve çocuklar için kullanım uygunluğu ile de dikkat çekiyor. Kablosuz kullanılabilme özelliği sayesinde kuvöz içine de yerleştirilebiliyor.

Daha Düşük Radyasyon
Fujifilm’in Medikal Sistemler alanında birçok yeniliğe imza attığını ve gerek hasta, gerekse uzmanların yeni teknolojiler sayesinde daha hızlı teşhis ve tedavi sürecine geçebildiğini belirten Fujifilm Medikal Sistemler Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Bulut, “Görüntüleme alanında öncü firma geleneğini devam ettiren Fujifilm, yeni tanıtımını yapmış olduğumuz FDR-D-EVO C24i flat panel dedektör ile Neonatal ve Pediatrik hastalarımızda daha düşük radyasyon dozu ile teşhislerin yapılabilmesine olanak vermektedir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here