Fujifilm Distribütörleri Bir Araya Geldi


Fujifilm Medikal Sistemler Grup Müdürü Hakan Bulut, “Türkiye’nin her noktasına aynı kalitede hizmet veriyoruz” diye konuştu.

Fujifilm Medikal Sistemler distribütörleri, 20-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Fujifilm Medikal Sistemler Grup Müdürü Hakan Bulut’un ev sahipliğinde Marriott Courtyard Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya, Fujifilm Dış Ticaret A.Ş’nin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra Türkiye genelindeki 13 bölge distribütörüyle Japonya ve Dubai’den de yetkililer katıldı.

2015 yılı stratejileri paylaşıldı

Başarıyla tamamlanan bir yılın ardından gerçekleştirilen distribütör toplantısı, Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. Başkanı Jun Higuchi ve Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Cengiz Metin’in açılış konuşmalarıyla başladı. Jun Higuchi ve Cengiz Metin, başta distribütörler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. Medikal Sistemler Grup Müdürü Hakan Bulut ise, 2014 yılı stratejileri hakkında bilgi verdiği konuşmasında, büyüme hedefleri içinde distribütörlük sistemine büyük önem verdiklerini söyledi. Bulut, Türkiye pazarında her yıl yüzde 15-20 büyümeyi hedeflediklerini belirterek, “Bölge distribütör çalışma stratejimiz; pazar liderliği konumumuzu daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.  İş ve çözüm ortağı olduğumuz firmalarla daha hızlı ve yakın ilişkilerin kurulması çok önemli. Distribütörlerimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasına aynı kalitede hizmet veriyoruz. Medikal sektöründe önemli bir marka olarak büyüyoruz” dedi.

Etkinlikte, Fujifilm Japonya Medikal Sistemler Uluslararası Pazarlama Grubu’ndan Noriyuki Kawakubo’nun “2013 yılında dünyada ve Türkiye’de genel değerlendirmeler” konulu sunumunun ardından, Fujifilm Dubai Medikal Sistemler Bölüm Başkanı Masaharu Morita kısa bir genel değerlendirme konuşması yaptı. Akşam yemeğinin ardından ilk gün etkinlikleri sona erdi.

2014 yılı yeni teknolojileri

Endoskopi sistemlerine ayrılan ikinci günde ise, Fujijfilm’in pazardaki mevcut durumu ve konumu hakkında bilgi verildi. Aynı gün; 2014 yılı stratejisi, ürün hattı, atölye ve kongre planları ile teknik servis çalışmaları hakkında sunumlar yapıldı. Fujifilm Japonya Endoskopi Sistemleri Bölümü’nden Takemasa Kojima’nın gerçekleştirdiği; “2013 yılı genelinde dünyada ve Türkiye’de endoskopi pazarlarına genel bakış ve 2014 yılı yeni teknolojileri” konulu sunumun ardından toplantı, distribütörlerle yapılan birebir görüşmelerle sona erdi.

Türkiye pazarında; endoskopi sistemleri, bilgisayarlı radyografi, dijital mamografi, dijital radyografi, kuru sistem yazıcılar, imaj arşiv ve görüntüleme sistemlerinin yanı sıra film sarf malzemeleriyle faaliyetlerini sürdüren Fujifilm, 13 adet distribütörüyle hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here