Fujifilm ’in Yeni Teknolojileri Görücüye Çıktı


Viyana’da düzenlenen Avrupa
 Radyoloji Kongresi’ne katılan FUJIFILM, Synapse çözümleri başta olmak üzere Amulet sistemleri serisine yeni eklediği ürünü ve taşınabilir dijital çözümler ailesine yakın bir zamanda dahil olacak FDR Go adlı ürününü tanıttı

Avusturya’nın başkenti Viyana’da 7-11 Mart tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Radyoloji Konferansı (ECR), Fujifilm’in medikal sistemlerdeki son yeniliklerinin sektörle buluşmasına da ev sahipliği yaptı. Katılımcılar, Fujifilm’in gelişmiş uygulamalarını ilk elden görme ve yetkililerden bilgi alma imkanına sahip oldular.

Synapse Çözümleri
Çeşitli cihazlarda tıbbi görüntülerin elde edilmesini sağlayan geniş bir portföy sunan Fujifilm’in Synapse çözümleri, konferans katılımcılarının büyük ilgisini çekti. Akut inme ve acil durum vakaları için iletişim aracı Synapse ERm ve radyoloji, kardiyoloji ve cerrahi alanlar için gelişmiş görselleştirme sağlayan Synapse 3D, Synapse çözümlerinin en son yenilikleri olarak tanıtıldı. Ayrıca, sıfır ayak izli, yeni nesil mobil uygulama Synapse Mobility, bilimsel ve klinik amaçlı sanal arşiv Synapse Teaching Files, görüntüler ve raporlara webden erişime imkan sağlayan Synapse Wave de, yeni olarak sunulan Synapse çözümlerinin diğer parçaları oldu.

Amulet

3 boyutlu mamografi, tomosentez ve biyopsiyi de içeren hacimsel çözümleri tek bir cihazda sunan FDR Amulet Innovality adlı yeni ürün, Fujifilm’in Avrupa Radyoloji Kongresi’nde görücüye çıkardığı diğer bir yeniliği oldu. Amulet sistemleri serisine eklenen ürünü FDR Amulet Innovality, bilinen tüm hacimsel yöntemleri; artan keskinlik, azalan dozaj ve gelişmiş hasta rahatlığı özellikleriyle birlikte tek bir cihaz bünyesinde destekleyecek.

FDR Go

Mobil DR ailesini de büyütmeye devam eden Fujifilm, kongre kapsamında, henüz çalışmaları devam eden FDR Go’nun da ön tanıtımını yaptı. Fujifilm, olağanüstü görüntü kalitesi, geliştirilmiş verimliliği ve yüksek kullanılabilirlik oranıyla büyük ilgi gören FCR Go ürününden sonra FDR Go’nun çalışmalarına hız verildi. FDR Go, Fujifilm’in FDR D-EVO detektörlerinin hızını, görüntü kalitesini ve dozaj açısından sağladığı faydaları sunuyor.

Yeni üründe ayrıca, dar alanlarda rahat manevra imkanı sunan kompakt boyut, sessiz ve sorunsuz tahrik sistemi, jeneratör tekniklerinin eşleştirilmesine imkan tanıyan otomatik akıllı anahtar menüsü, tüp başlığının hareket kontrolleri ve daha birçok gelişmiş taşınabilirlik özellikler de yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here