Gelişen teknoloji tansiyon aletini konuşturdu!

0
54

b-good’un Türkçe konuşan cihazıyla tansiyonlar artık kontrol altında! Tam otomatik olarak tasarlanan b-good Konuşan Tansiyon Aleti, tansiyona yönelik problem yaşayanların her zaman yanlarında olacak.

Koruyucu, tedavi edici ürünleriyle hayatı kolaylaştıran b-good’un Türkçe konuşan tansiyon aleti, tüketicilere sağlıklı ve güvenli bir yaşam standardı sunuyor. Tansiyon hastaları ve kan basıncını düzenli olarak kontrol etmek isteyenlerin, her an el altında bulundurabilecekleri ve adeta hemşirelik yapan ürün, basit tasarımıyla her yaştan kullanıcıya büyük bir konfor sağlıyor.

Stres, hareketsizlik, sağlıksız beslenme, yüksek kilo, şeker hastalığı gibi nedenlerle ortaya çıkan ve çağımızın hastalıklarının başında gelen tansiyon dengesizlikleri, düzenli olarak kontrol edilmezse başka sorunlara da davetiye çıkarıyor. Tam da bu bilinçle yola çıkan b-good, koruyucu ve tedavi edici ürünlerinden biri olan Türkçe konuşan tansiyon aletini güvenle tüketicilerin hizmetine sunuyor. Tansiyon hastaları ve kan basıncını düzenli olarak kontrol etmek isteyenlerin, her an el altında bulundurabilecekleri cihaz, basit tasarımıyla her yaştan kullanıcıya da büyük bir konfor sağlıyor.

Kolay ve güvenilir kullanım
Herhangi bir bilgi ya da deneyim gerektirmeyecek kadar da kolay kullanılabilen b-good Konuşan Tansiyon Aleti, Türkçe seslendirme yazılımı ve dijital göstergesinin yanı sıra 120 adetlik hafıza kapasitesiyle de daha önceki değerleri takip edebilmeyi sağlıyor. Bir açma-kapama düğmesi ile önceki ölçümleri gösteren bir de hafıza düğmesi bulunan bu tam otomatik cihazla, kişi tansiyon ölçümünü kolundan tek başına güvenli şekilde yapabiliyor. Güvenilir ve klinik olarak doğrulanmış bir ürün olan tansiyon aleti, pratik kabıyla da çantada, arabada ve yolculuklarda kolay taşıma sağlıyor.

Tüm b-good ürünleri gibi Türkçe konuşan tansiyon aleti de eczaneler aracılığıyla tüketicilerle buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here