GÖRÜNTÜLEME CIHAZINIZDA DAHA IYI BIR HASTA DENEYIMI YARATIN

Her radyoloji departmanı en yüksek kalitede hasta bakımı için en yüksek kalitede tanılar sunmak ister.

Açıkçası tedavi sonuçları en önemli kriterdir, ama hasta deneyimi bundan çok daha fazlasını kapsar. Hastalar öncelikle insandır ve onları olabildiğince rahat ve güvende tutmak, hastalıklarının tanısını koyup tedavi etmekten sonra gelen ilk amaç olmalıdır. Bu, toplam hasta esenliğinin bir parçasıdır.

Hastaneler ve görüntüleme merkezlerinin hastalarını aşırı radyasyon maruziyetine karşı korumak gibi ahlaki bir görevi vardır. Bu merkezler, BT tarama ekipmanının gürültüsünü azaltmak ve hastaların makine içinde hareketsiz geçirdiği süreyi en aza indirmek için gerekli önlemleri alarak hasta deneyimini ve memnuniyetini daha da artırabilirler. Ayrıca günümüzde hızla artan tarama hacimleri ve karmaşık iş akışları sayesinde daha sessiz, daha verimli tarama işlemleri de radyoloji personelinin yükünü hafifletebilir ve gerek bakım uzmanlarının gerekse hastaların deneyimini iyileştirebilir.

Hasta deneyimini iyileştirmenin anahtarı mükemmel kontrol altındaki hassas harekettir. Bu, Kollmorgen’in uzmanlık alanıdır.

Daha fazlasını bul. “ GÖRÜNTÜLEME CIHAZINIZDA DAHA IYI BIR HASTA DENEYIMI YARATIN ” teknik incelemesini indirin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here