Gözde Tıbbi Malzeme Yeni Ürünleriyle Dikkat Çekti


Gözde Tıbbi Malzeme’nin Ekspomed Fuarı’ndaki standı yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Gelişen ürün yelpazesiyle büyümeye devam eden Gözde Tıbbi Malzeme, yenilikçi ürünlerini 4-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Ekspomed 2013 Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sundu. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Gözde Tıbbi Malzeme standında, ortopedik ürünlerden gazlı bezlere, plastik medikal aparatlardan engelliler için yardımcı ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesi tanıtıldı.

İnsan Sağlığı Ön Planda

1989 yılında sadece perakende satışı ile faaliyetlerine başlayan Gözde Tıbbi Malzeme zaman içerisinde kendisini ve ürün yelpazesini sürekli büyüterek sağlık sektörünün farklı ihtiyaçlarına cevap veren öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Gözde Tıbbi Malzeme 1.600 metrekarelik 5 Katlı Binasında  toptan satış, atölye grubu genel Muhasebesi ve ithalat bölümü ile oluşturduğu 50 Kişilik profesyonel kadrosuyla sağlık sektöründe gereken başarıyı yakaladı. Devamlı insan sağlığını ön planda tutan ve imalatın çok önemli bir gelişme olduğuna inanarak 2004 yılında kurmuş olduğu Tekstil Ortopedi Atölyesi dışında 2008 yılında ise 1.000 metrekarelik Demirbaş Atölyesini kurdu. Üretimleri arasında Hastane Demirbaşları bulunmaktadır.

Yeni Şubelerle Büyümeye Devam Ediyor

Müşteri Memnuniyeti ilkesi’ni birinci amaç olarak gören Gözde Tıbbi Malzeme Çapa, Bahçelievler, Bayrampaşa, Yeşilköy, Şirinevler, Bağdat Caddesi ve Sarıyer perakende mağazalarını açmış ve medikal market bulunmayan semtlerde hizmet vermek amacıyla perakende zinciri oluşturmaya devam etmeyi hedefliyor. Özen, itina emek ve risk alarak bu günlere gelen Gözde Tıbbi Malzeme şirketi ISO9001 almaya hak kazanmış ile üretimini yapmış olduğu ürünlerin CE belgelerini ve marka tescillerini almıştır.

İhracat Çalışmaları Hız Kazandı

“Kalite tesadüf değildir” sloganını bir ilke olarak kabul ederek bu günlere gelen Gözde Tıbbi Malzeme Türkiye pazarı dışında ihracat yaparak ithalatın getireceği giderlere mani olarak Türk ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here