GSK’dan solunum hastalıklarını teşhis ve tedavi eden hekimler için önemli bir kaynak!


GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye tarafından hazırlanan Atmosfer Solunum Platformu sitesi hizmete girdi.

Solunum hastalıklarını teşhis ve tedavi eden  hekimlere yönelik hazırlanan yeni platform sitesi bilimsel içeriği ile dikkat çekiyor. Platformda solunum alanında en çok ihtiyaç duyulan konulara ait eğitim videoları, yurt dışından canlı yayınlanacak bilimsel tartışma programları, tedavinin farklı alanlarıyla ilgili kapsamlı bilgiler, e-dergi, astım/ KOAH haber programları yer alıyor.

Dünyanın lider araştırmacı ilaç ve aşı firmalarından biri olan ve solunum alanına 40 yıldır toplum sağlığı için önemli faaliyetleri bulunan GSK Türkiye’de solunum hastalıklarının tedavisinde bilgi birikiminin artmasına katkıda bulunacak ve hekimlere kaynak olabilecek, Atmosfer Solunum Platformu adlı yeni bir inisiyatif oluşturdu. Bu platform, asistanlardan uzman hekimlere kadar bu alandaki tüm hekimlere yönelik bilimsel içeriğiyle göz dolduruyor.

GSK’nın Atmosfer adını seçmesi de rastlantı değil. Atmosfer temsil ettiği şeffaflık, solunum, iletkenlik gibi değerlerle en temel yaşam kaynaklarından birini oluşturuyor. Bir solunum platformu olarak aynı şekilde şeffaflıkla bilgi ve deneyimler paylaşılıyor, uzmanların etkileşimi için uygun bir ortam sunuyor.

Platformda astım ve KOAH dâhil olmak üzere göğüs hastalıkları alanında hekimlerin ilgi duyabileceği bronkoskopi, alerjiler, sigara bırakma yöntemleri ve benzeri birçok konuda farklı ve kapsamlı içerik yer alıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here