Hammam Medikal, Fuarlarda Büyük İlgi Görüyor

Hammam Medikal 12-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek EKSPOMED 2012 Fuarı’na da katılacak.

Firma, özellikle paslanmaz çelik malzeme üretimi konusundaki derin iş tecrübesi ile paslanmaz çelikten serum askıları, pansuman arabaları, alet arabaları, malzeme arabaları, tekerlekli sandalye, mayo masaları, alet masaları, cihaz sehpaları, raf sistemleri, basamaklar  gibi  birçok ürünü Hammam Medikal markası ile  ziyaretçilerinin beğenisine sunmaktadır.

Ayrıca  AVM ve hastanelerde kullanımı tercih edilen ergonomik ve fonksiyonel dizayna sahip tekerlekli sandalye modelleri ilgi ve talep odağı olmaktadır.

EKSPOMED Fuarı’na Hazırlanıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten Hammam Medikal kaliteli ve fonksiyonel ürünleriyle. 12-15 Nisan’da Ekspomed fuarında da 3. Salon 322/A’da açacağı standında  ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanmaktadır.

Hammam Medikal

Firma, Hammam Design Radyatör markası altında havlupan ve tasarım radyatör üretmekte olup, 15 senedir 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Özellikle paslanmaz çelik malzeme üretimi konusundaki iş tecrübesine istinaden ürün gamına paslanmaz çelik hastane ekipmanları da ekledi. Serum askıları, pansuman arabaları, alet arabaları, malzeme arabaları, paslanmaz çelik sandalye aksamı, mayo masalar, alet masaları, cihaz sehpaları, raf sistemleri, basamaklar vb. birçok paslanmaz çellik medikal ekipman, Hammam Medikal markası altında satışa sunmaya devam ediyor. Hammam Medikal ekipmanları da kısa sürede ürün ve hizmet yelpazesini artırarak uluslararası bir marka haline gelmek üzere sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Kolay manevra kabiliyeti.
Güvenli ve konforlu.
Kolay temizlenebilir.
Yandan kolay oturma rahatlığı.
Ergonomik, poliüretan oturma grubu.
Az yer yer kaplayan iç içe geçme sistemi.
Dış ortamda tüm zorlu hava koşullarına dayanıklılık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here