“Hayatın Armağanı” Sergisi Trump Towers Mall’da

Bypass ameliyatı olmuş hastalar tarafından kurulan ve başkanlığını kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in yaptığı Club Bypass’ın, birçok ünlünün de destek verdiği sosyal sorumluluk projesi “Hayatın Armağanı”, 2 Temmuz’da Trump Towers Mall’da düzenlenen bir sergiyle halkla buluştu.

Memorial Sağlık Grubu ve Şişli Belediyesi desteği ile hayata geçirilen ve 22 Haziran Cuma günü Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde startı verilen “Hayatın Armağanı” projesi sergisinin ilk durağı Trump Towers Mall oldu..

Bypass ameliyatı olmuş hastalar tarafından kurulan ve başkanlığını kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in yaptığı Club Bypass, Türkiye’de gün geçtikçe artan ani kalp ölümlerine “Hayatın Armağanı” sosyal sorumluluk projesi ile dikkat çekiyor.
Projede Türkiye’nin en ünlü isimleri, koroner bypass ameliyatı olan hastaların bir süre göğüs kafeslerini darbelere karşı korumak için taşıdıkları kalpli yastıklara yaptıkları tasarımlar ve verdikleri mesajlarla kalp sağlığının önemini vurguluyor. Projenin yapım ve organizasyonunu Zuhal Ceran ve Yeliz Soydan Şengün, sanat direktörlüğü ise moda tasarımcısı Murat Aytulum üstleniyor. Ünlü isimlerin de destek verdiği projede Türkiye’nin starları, kalp sağlığına bakış açılarını kendi duygu ve düşünceleri ile anlatarak, toplumda kalp sağlığı konusunda duyarlılığın artırılması ve kalp hastalıklarından korunmak için alınması gereken önlemler konusunda toplum bilinci oluşturmayı hedefliyor.

Türkiye’nin en ünlü isimleri “Hayatın Armağanı” projesinde buluştu!

“Hayatın Armağanı” sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Reyhan Karaca, Seda Sayan, Sema Çelebi, Genç, Vatan Şaşmaz, Ziynet Sali tasarladıkları kalpli yastıklar ve mesajları ile destek verdi.
Trump Towers Mall sergi salonunda 2 Temmuz itibariyle halkla buluşan sergi, 1 ay süreyle gezilebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here