Heinen Löwenstein’den Yeni Anestezi

Medikal teknoloji alanında yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla Almanya’nın alanında lider markalarından biri olan Heinen + Löwenstein tüm dünyada kullanılan; neonatoloji, yoğun bakım, anestezi gibi geniş skalada geliştirdiği en son teknoloji medikal sistemleriyle medikal teknoloji alanına yenilikler getiriyor.

İncekaralar; temsilciliğini yürüttüğü Heinen + Löwenstein markasının en son geliştirdiği kişiye özel anestezi cihazı Leon MRI modelini sunuyor.

Leon MRI modeli ile;

Kişisel programlanmış çalışma istasyonları oluşturulabiliyor.

En yüksek hijyen standartları baz alınan bu sistemlerde, mümkün olan en yüksek esneklik ve güvenlik sağlanıyor.

Geniş aksesuar seçenekleri ile her yaştaki hasta için kullanılabiliyor.

En gelişmiş Anestezi Desteği

Günümüzün anestezi çalışma istasyonunun sadece en yüksek teknik performansı değil yeni ve genişletilebilir platform kavramlarını da sağlaması gerekiyor. Mevcut çalışma rutinlerine ve ortamlarına eksiksiz ve kolayca eklenebilen bu sistemler, kişisel taleplere göre yapılandırılabiliyor. Heinen + Löwenstein, Leon MRI sistemini geliştirerek yeni standartlar oluşturuyor. Ergonomik tasarım ve hijyen ile en son teknolojiyi birleştiren bu kişisel anestezi çalışma istasyonları, ameliyat öncesi, ameliyat ve tanı gibi çalışmalar ve diğer hastane sistemleri için en iyi desteği sağlıyor.

Leon MRI Teknik Özellikleri

Leon MRIözellikle 40 militeslaya kadar olan şiddete sahip MRI alanında kullanılmak için geliştirilmiştir. 1.5 tesla ve 3 tesla MRI sistemlerinde çalışır. LED ışıkları ile değişik renkte alarm ve mesajlar, öncelik sıralamasının belirlenmesinde yardımcı olur. Bu görsel alarmlarda mr alanı içinde ve dışında rahatlıkla izlenebilir.

• Leon MRI’ın güç spektrumu ve operasyon bilgisi Leon ile birebir eşleşmektedir.

• Diğer önemli bir lojistik avantaj ise kompakt solunum sisteminin Leon Plus, Leon ve Leon MRI için uygun olmasıdır. Solunum sistemi tüm cihazlarda da kullanılabilir.

• MRI pozisyonu entegre bir manyetik alan şiddet ölçen monitör tarafından izlenmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here