HIGHTEX 2016 Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı için geri sayım başladı

Dünya teknik tekstil sektörünün buluşma noktası 2016 Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı 1-4 Haziran tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek

HIGHTEX 2016 6. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı, 1-4 Haziran 2016 tarihlerinde, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 11.Salonda yapılacak. Türkiye’de konusunda ilk ve tek fuarı olan HIGHTEX 2016 Fuarı’nda; teknik tekstillerin hammaddeleri, ara ve nihai ürünler ve üretim teknolojileri bir arada bulunacak. Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük teknik tekstiller buluşması olan HIGHTEX 2016 Fuarı’nın ITM 2016 Fuarı ile eş zamanlı olarak yapılması, çok olumlu ve verimli bir sinerji oluşturacak.

“Sektör canlanıyor”

Dünya tekstil teknoloji üreticilerinin bir arada olduğu ve teknik tekstiller & nonwoven ürünlerinin sergileneceği fuar, global tekstil sektörünün yeniden canlandığı bir dönemde yapılacak. Türkiye’deki teknoloji yatırımlarının artmaya başladığı bir zamanda yapılacak olan HIGHTEX 2016 Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı tekstil teknolojilerindeki ve teknik tekstil & nonwoven ürünlerindeki son gelişmeleri ve yenilikleri izlemek için de önemli bir platform olacak.

“Teknik tekstiller yaşamın her yerinde”

Tarım tekstilleri, inşaat tekstilleri, hazır giyim tekstilleri, geo tekstiller, dekorasyon tekstilleri, endüstriyel tekstiller, gıda tekstilleri, temizlik & kozmetik tekstilleri, medikal & hijyenik tekstiller, ulaşım tekstilleri, ekolojik tekstiller, ambalaj tekstilleri, koruma tekstilleri ve spor tekstilleri olmak üzere hayatın tüm alanlarında kullanılan teknik tekstil ürünleri ve teknolojilerinin bir arada olacağı HIGHTEX 2016 Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarında yurt içi ve yurt dışından 150’nin üzerinde katılımcı yer alıyor. Fuara binlerce ziyaretçi bekleniyor.

#HIGHTEX #HIGHTEX2016 #NonwovenFuarı #Dünyatekniktekstilsektörü

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here