İncekalar Yeni Bir Ürünü Daha Türkiye Pazarına Sundu


İncekaralar, dünyanın ilk ve tek, entübe olmayan hastalar için mainstream metodu ile ölçüm yapan CO2 sensörü Cap-ONE’ı Türkiye pazarına sunuyor.

Nihon Kohden’in en son ürünü Cap-ONE, entübasyon sorunu ile karşı karşıya olan hastalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş mainstream yöntemini kullanarak CO2 ölçümü yapıyor. Cihaz entübasyon problemine çare olurken dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor.

Cap-ONE Tedavi ve Konforu Birarada Sunuyor
Daha iyi ve kaliteli solunum yakalamak için geliştirilen Cap-ONE, her türlü testten geçirilmiştir. Maske ve oksijen kanülü ile aynı anda kullanılabilir. Bağlantı anında hastaya ağrı vermez, rahatsız etmez, yüksek oksijen akışlarında bile burun kuruluğunu engelleyerek hastalara kaliteli solunum sunar. Cap-ONE sensörünün yıkanabilirlik özelliği ile hijyenden ödün vermeyerek, hastayı enfeksiyon riskinden uzak tutar.

Cap-ONE İle Hızlı, Kesintisiz ve Hatasız Ölçüm
‘No warm-up’ özelliği ile zamana meydan okuyor Cap-ONE sensörü aktif duruma getirildiği anda ölçüm yapmaya hazırdır. Herhangi bir hazırlık evresi gerektirmez. Cap-ONE sensörü, 22 saat ve üzeri ölçüm imkanı ile de diğer yöntemler karşısında üstünlüğünü kanıtlıyor. 22 saat üzeri hatasız ölçüm yaparken çevresel faktörlerden de etkilenmez. Yüksek nem oranlarında bile stabil çalışır. Kalite ve sağlamlıktan ödün vermeyen Cap-ONE, kırılması ve zarar vermesi zor bir üründür.

Cap-ONE İle Kusursuz Kapnograf Verileri
Cap-ONE sensörü kullandığı teknoloji ile ağız ve burun solunumlarında veri toplanırken kapnografta dalgalanmayı önlemektedir. Diğer yöntemlerde düşük akışta ekspire edilen CO2 ortam havasından etkilenir. Cap-ONE yüksek hassasiyetle, CO2 ve ortam havasını birbirine karıştırmadan kesin verileri kapnografa yansıtır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here