İGM Tıp Merkezi Açıldı


Sağlık hizmetleri konusundaki üst düzey yaklaşımla, hasta ilişkilerindeki memnuniyeti artırmaya yönelik çalışmaları, konusunda yetişmiş çalışanları ile profesyonel bir duruş sergileyen İGM Tıp Merkezi; klinik içerisineki samimi hava ve sunmuş olduğu özel hizmetlerle hastane imajının dışında, aile ortamı oluşturmayı amaçlıyor.

 

İşin Uzmanlarından Doğru Teşhis, Doğru Tedavi

Branşındaki uzmanların önderliğinde kurulan İGM Tıp Merkezi, yurtdışından getirtilen özel aletler kullanılarak hastalara en zahmetsiz tedavi yöntemini sunuyor, verdiği hizmetlerle de klasik hastane anlayışının dışına çıkarak sağlığa modern bir yaklaşım getiriyor.

Son teknoloji ürünü endoskopi aletleri ile kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen İGM Tıp Merkezi dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, gastroenteroloji alanında ülkemizin sayılı sağlık kurumlarından biri olmayı ilke ediniyor.

İGM Tıp Merkezinde; 7 adet muayene odası, 4 adet tanısal ve tedavi amaçlı endoskopik müdahale odası, radyoloji işlem odası, bio-kimya laboratuvarı, ameliyathane ve 2 yataklı post-op yoğun bakım odası bulunuyor.

Sadece branşa yönelik, tam teşekküllü bir sindirim sistemi hastalıkları merkezinin kurulması ile, ülkemizde hizmet veren sağlık kurumları arasında öncü olmakla gurur duyan İGM Tıp Merkezi, merkezde yapılan ve yapılması planlanan işlemler ile de ulusal çapta hizmet vermeyi
hedefliyor.

Tıp merkezimizde hastalıklara yönelik teşhis ve tedavilerin yanısıra hekimlere yönelik kurs ve seminerler veriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here