Kardeşler , Ekspomed Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü


Ortopedik ürünlerden, hasta altı bezlerine, hasta bakım ürünlerinden solunum cihazlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kardeşler Tıbbi Malzeme, fuarın en çok ilgi gören standları arasında yer aldı.

Kardeşler Tıbbi Malzeme, 4-7 Nisan 2013 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen EKSPOMED ve LABTEK 2013 fuarına katıldı. Medikal alanda geniş ürün yelpazesiyle faaliyetlerini sürdüren Kardeşler Tıbbi Malzeme, fuarda yoğun ilgi gördü. Ortopedik ürünlerden, hasta altı bezlerine, hasta bakım ürünlerinden solunum cihazlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan Kardeşler Tıbbi Malzeme, fuarın en çok ilgi gören standları arasında yer aldı.

Gelişimini Sürdürüyor

Kardeşler Tıbbi Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında halen hizmet vermekte olduğu Fındıkzade Karagül İş Merkezi’nde kuruldu. Çok geçmeden medikal sektörünün önemli firmalarından biri olan şirket, Türkiye’nin önemli tıbbi malzeme şirketlerinin bayiliğini yapmaya başladı. Bununla birlikte, hizmet ve ürün yelpazesini Anadolu’ya da yayma kararı alan firma, sırasıyla Kocaeli ve Zonguldak Ereğli şubelerini hayata geçirdi. Akabinde Kocaeli ve Zonguldak Ereğli şubelerini üs olarak kullanıp çevre illere tüm ürün gamının dağıtımını yapmaya başladı. Kısa sürede 1220 seçkin medikal dükkân, eczane, hastane ve hekime hizmet verir hale gelen firma hali hazırda 24 profesyonel çalışanı ile hizmet ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

Dr. Hegeli Büyümeye Devam Ediyor

Dr. Hegeli markası altında ortopedik ürünlerin üretimini sürdüren Kardeşler Tıbbi Malzeme bunun yanı sıra Canped, Canbebe, Has-Pet, Omron, Erka gibi önemli markaların bayiliğini yürütüyor. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunduğu tüm ürünlerde kaliteli çözümler sunan Kardeşler Tıbbi Malzeme, gelecek fuara katılmayı planlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here