Kontrolsüz Diyabet Sonrası Sızıntılar Tena İle Kontrol Altında


30 yaş ve üzerindeki milyonlarca diyabetlinin hayatında psikolojik ve sosyal travmalara yol açan idrar kaçırmanın yaşama özgürlüğüne koyduğu sınırlar, TENA’nın koruyucu medikal ürünlerinin desteğiyle ortadan kalkıyor.

Diyabet hastalarının yaşam kalitesini beklenmedik sızıntılarla örseleyen idrar kaçırma (inkontinans) rahatsızlığı, kişinin en çok özel ve sosyal hayatını olumsuz etkiliyor. 30 yaş ve üzerindeki milyonlarca diyabetlinin hayatında psikolojik ve sosyal travmalara yol açan idrar kaçırmanın yaşama özgürlüğüne koyduğu sınırlar, TENA’nın koruyucu medikal ürünlerinin desteğiyle ortadan kalkıyor.

Beklenmedik Sızıntılara Karşı Tam Koruma

Normal doğum, prostat hastalıkları ve diyabete eşlik eden fazla kilonun basınç yapmasıyla da ortaya çıkabilen idrar kaçırma rahatsızlığı, TENA Pants ConfioFit™ Emici Külot ve TENA Lady Mesane Pedleri sayesinde güvenli bir şekilde kontrol altına alınarak, hayatınızı özgürce yaşamanız sağlanıyor. Beklenmedik sızıntıları özel emici tabakasıyla hızla hapsederek yüzde 100 koruma sağlayan kadın ve erkeklerin kullanımına uygun TENA Pants Emici Külot, hayatın her anında kendinizi özgür ve güvende hissetmenizi yardımcı oluyor. Hijyenik dokusu sayesinde cildi tahriş etmeyen TENA Pants,  yüzde 30 inceltilen yapısıyla giysilerin altından fark edilmiyor.

Kadınların Hayatına Özel Konfor

TENA Lady Mesane Pedleri ise kadınlara özel tasarımıyla idrar kaçırma endişesi duymadan özgürce kahkaha atmanın mutluluğunu yaşatıyor. En incesi 1 bardak, en kalını yaklaşık 1 litre sıvıyı güvenle hapseden TENA Lady, cilt sağlığını koruyan özel dokusuyla hayata konfor katıyor.

SCA Hijyen

1929 yılında İsveç’de kurulan SCA, kişisel bakım ürünleri pazarında dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Kişisel Bakım Ürünleri’nde Hasta Bezi, Çocuk Bezi, Hijyenik Ped, Temizlik Kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteren SCA, ayrıca dünyanın en büyük Ev Dışı Kağıt Ürünleri ve Orman Ürünleri firmalarından biridir. Hasta bezi kategorisinde TENA markası ile dünya ve Avrupa’da lider konumda olan SCA, Çocuk Bezi ve Hijyenik Ped’de Avrupa 3.’sü, Tüketici ve Ev Dışı Kağıt Ürünleri’nde Avrupa lideri durumundadır. Dünya çapında 50’nin üzerinde ülkede üretim ve 100’ün üzerinde ülkede satış yapan SCA’nın, 2012 yılı satışları toplam 9,8 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir ve yaklaşık 36.000 çalışanı bulunmaktadır. SCA, gündelik yaşam kalitesini artıran temel ürünler sunma misyonu ile hareket etmektedir. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here