“Küresel sağlık araçları ortağınız”

0
28

Sağlık araçları sektöründe ülkemizin adını tüm dünyaya “kaliteli ambulans üreticisi” olarak duyuran ENAK, gelişmiş müşteri portföyüyle hizmet vermeye devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışında birçok kuruluş için uluslararası standartlara uygun sağlık araçları üreterek sağlık sektöründeki faaliyetlerine devam eden ENAK Ambulans, değerli müşterilerinin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli mobil sağlık araçlarını üretiyor.

40’tan fazla ülkeye ihracat yaparak, sağlık sektöründe tanınan ve kurtarılan her hayatta aktif rol almaya aday olan marka; dürüstlük, güvenilirlik ve sağlamlık gibi iş ahlakı prensiplerine uyarak müşterilerin onayını kazanıp, yakın çevrelerine tavsiye etmeleri nedeniyle müşteri portföyünü de genişletiyor.

Faaliyetlerine 1993 yılında Almanya’da başlayıp 28 yıllık tecrübesini Türkiye’de sürdüren ve dünya çapında ihracat yapan firma, sağlık sektöründe, Türkiye’de kaliteli sağlık araçları üreticilerinin önde gelen isimlerinden biri olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Mobil Hastane özellikleri:
En ince detayına kadar özenle geliştirilen Mobil hastane, oldukça dikkat çekiyor:

– Gezici hastanenin ana giriş kapısı arkada olup, engelliler için tekerlekli sandalye erişim rampası bulunduruyor.
– Mobil hastane birkaç dakika içinde kapanabiliyor.
– Gezici hastanede oksijen azaldığında yedek tüpler devreye girebiliyor.
– Oksijen sistemi dünyadaki en özel mobil oksijen sistemi olarak ön plana çıkıyor. İçeride odalar ve hasta üniteleri özel borular ve oksijen debimetreleri ile dağıtılıyor.
– Mobil hastanede her türlü hava koşulunda kesintisiz çalışan 50 KW dizel jeneratör bulunuyor. Jeneratör her türlü tıbbi cihazı çalıştıracak şekilde tasarlanmasıyla birlikte hem monofaze hem de trifaze çalışabiliyor.
– Klinik acil departmanı yer alıyor.
– Ameliyat masası, ameliyat lambaları, tıbbi ekipman, tam donanımlı cerrahi müdahale ve ameliyathane bölümü mobil hastane aracının en önemli parçalarını oluşturuyor.
– Mobil hastanede yüzlerce ilacın sergileneceği eczane bölümü özel olarak tasarlandı. Eczane içerisinde özel havalandırma ve medikal soğutucu bulunuyor.

Ayrıca, sağlık sektöründe faaliyet gösteren ENAK, kalite politikasıyla, yenilikçi ürün tasarımıyla, uygun maliyetli üretimiyle ve zamanında teslimatıyla müşteri memnuniyetine oldukça önem verdiğini her fırsatta dile getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here