Liv HOSPİTAL ANKARALI!


Sağlık sektörüne yeni bir vizyon getiren Liv HOSPITAL, İstanbul Ulus’tan sonra şimdi de Ankara’da kapılarını açıyor.

Bir yıl önce açılan ve sağlık alanında ortaya koyduğu yeni yaklaşımlarla kısa zamanda önemli başarılara imza atan Liv Hospital, 2014 yılının nisan ayında, Başkent’te sağlık  hizmeti anlayışına yeni bir yorum getirme hedefiyle yola çıkıyor.

Ankara Rixos Otel’de Ankaralı hekimlere yönelik geçtiğimiz hafta gerçekleşen ve yoğun ilgi gören “Liv Hospital Ankara Tanıtım Lansmanı”na Liv Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muharrem Usta, Liv Hospital İstanbul Ulus Genel Müdürü Meri İstiroti, Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Oktar Asoğlu ve Liv Hospital Ankara Genel Müdürü Op. Dr. Gülçin Türkmen Sarıyıldız katıldı.

Liv Hospital Ankara ile sağlık hizmeti anlayışı yenileniyor

Yoğun bir hekim katılımının gözlemlendiği toplantıda,  Liv Hospital Ankara ile sağlıkta hizmet anlayışını yeniden oluşturulacağına dikkat çeken Muharrem Usta “Liv HOSPITAL  Ankara, deneyimli hekim kadrosu, kişiye özel tedavi programları ve 360 derecelik hizmet anlayışıyla misafirlerine kendilerini özel hissettirmeyi amaçlıyor. Hasta odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ile multidisipliner çalışmayı kendine amaç edinen Liv Hospital Ankara, hekimlerimiz için de bilimsel çalışmaların pratiğe dökülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor” şeklinde konuştu.

Gece Gündüz Çalışarak Mükemmeli Başardık

Liv Hospital Genel Müdürü Meri İstiroti, sağlık sektörüne 1 yıl önce giren yeni bir marka olmasına rağmen Liv Hospital’ın kısa sürede büyük başarılara imza attığına dikkat çekti.  İstiroti Bir yıl önce fikir aşamasından itibaren her ayrıntısını mükemmel bir takım çalışması ve özveriyle oluşturduğumuz Liv Hospital’ı sağlık sektörüne öncü bir marka olarak kazandırdık. Liv ailesi olarak gece gündüz çalışarak mükemmeli başardık” dedi. Liv Hospital Ankara’nın Açılmasıyla birlikten kuvvet doğacağına dikkat çeken Liv Hospital Ulus Tıbbi Direktörü Oktar Asoğlu “Liv Hastaneleri birbiriyle yarışan değil, birbirlerini tamamlayan yapılar olarak,  kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor. Bu en temel önceliğimizdir” dedi.


Dünya Standartlarındaki Tıbbi Alt Yapı Ve Teknoloji

Liv Hospital Ankara, 30 bin metrekare kapalı alanda, 200 yatak, 9 ameliyathane, 47 klinik ile Kemik İliği Nakli başta olmak üzere Kadın, Erkek, Çocuk Sağlığı, Kalp Sağlığı, Ortopedi, Obezite Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi gibi tüm tıbbi dallarda hizmet verecek.

Ankara Liv Kemik İliği Nakli İle Ön Plana Çıkacak 

Liv Hospital Ankara’da misafirlerin de, çalışanların da kendini özel hissedeceği bir ortam olacağını belirten Liv Hospital Ankara Genel Müdürü Op. Dr. Gülçin Türkmen Sarıyıldız “Hekimler bilimsel ilerlemeyi sürdürebilecekleri bir ortama sahip olmanın, hastalar da her türlü hizmetten en son teknolojiyle yararlanabilmenin huzuru ve mutluluğunu yaşayacak. Liv Hospital Ankara’nın en önemli ayrıcalığı, üniversite afiliasyonu sağlayacak olması. Liv Ulus’un bir devamı olarak, her türlü tıbbi hizmeti Liv Ankara’da da vermeyi amaçlıyoruz. Buna ek olarak hastalara kemik iliği ünitesi ile de ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here