Liv Hospital, Ulus’ta Kapılarını Açıyor


Seçkin hekim kadrosu, hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri teknoloji altyapısıyla dünya standartlarında tanı ve tedavi olanakları sunacak olan Liv Hospital, hizmete girdi.

Sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getirecek olan Liv Hospital Group’a bağlı ilk hastane İstanbul Ulus’ta Ocak ayında hizmete giriyor. Liv Hospital, adını ‘Leading International Vision’ (Uluslararası Vizyonda Lider) prensibinin baş harflerinden aldı. İngilizce ‘hayat’ (live) kelimesi de var olma nedenin en önemli simgesi oldu.

Toplam Yatırım Tutarı 120 Milyon Dolar
İnsan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alarak tasarlanan Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı. Ulus’ta 120 milyon dolarlık yatırımla hazırlanan ve 30 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek hastanede 154 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik bulunuyor. Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış olan birçok hekimi bir araya getiren Liv Hospital son teknolojiyle donatılmış tıbbi alt yapısı ile ön plana çıkıyor.

Deneyimli Kadro Hizmet Verecek
Yönetim kadrosunu da daha önce hastane sektöründe üst düzey görevlerde bulunmuş, deneyimli isimlerden oluşturan Liv Hospital’ın genel müdürlüğünü Meri İstiroti üstlendi. Hastanenin medikal direktörlüğünü Genel CerrahiUzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu yürütüyor.

2014 Yılı Sonunda Hastane Sayısı 4’e Çıkacak
Liv Hospital; Ulus’un ardından 2014 yılı sonuna kadar Ankara Çankaya, İstanbul Bahçeşehir ve İzmir Alsancak’ta yeni hastanelerini de hizmete açacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here