M-Onep Lüksü Artık Nişantaşı’nda


Prof. Dr. Onur Erol yönetimindeki M-Onep Klinikleri; ameliyatsız güzellik, anti aging, bölgesel incelme ve cilt tedavilerindeki tecrübesini Etiler’den sonra Nişantaşı’na taşıdı.

Açılışını Şişli Belediye Başkanı Sn. Mustafa Sarıgül ve Prof. Dr. Onur Erol’un gerçekleştirdiği M-Onep Nişantaşı Kliniği; 300 metrekareye yayılmış 10 uygulama birimi ile bölgenin güzellik ve estetik üssü olmaya hazır.

Moda, cemiyet, sanat dünyasından ünlülerin katıldığı açılışta CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Süheyl Batum, Filiz Akın, Ebru Şallı, Seray Sever, Nil Burak, Gül Gölge, Ruhat Mengi gibi isimler yer aldı.

Nişantaşı’nın en kapsamlı Kliniklerinden biri olan merkezin kadrosunda dermatolog ve estetisyenler dışında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı da var. Klinikte botoks, dolgu, lazer epilasyon, peeling, cilt yenileme, leke tedavileri, Obagi, Darphin, Lamer, Clinique bakımları, Asmer medikal el-ayak bakımları yapılacak. Merkezin cilt gençleştirme programları arasında PRP, Thermage, Fraxel, Oksijen Terapi;  Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit tedavileri arasında ise;  Endermolab, Vela, Slim-Up, Zeltiq sistemleri bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here