Magnetom Essenza, DOT Teknolojisiyle Yenilendi


MAGNETOM ESSENZA MR görüntüleme cihazları güncellendi. Siemens Sağlık, devrim niteliğindeki DOT iş akışı çözümünü müşterilerine sunuyor.

En yeni teknolojiyi en uygun maliyetle sunan MAGNETOM ESSENZA MR görüntüleme cihazları güncellendi. Siemens Sağlık, devrim niteliğindeki DOT iş akışı çözümünü müşterilerine sunuyor. Sağlık sektöründe bütçe kısıtlamaları gittikçe artıyor. Bu nedenle uygun bir bütçeyle teşhis donanımını tamamlamak isteyen hastane ve sağlık kuruluşları için Siemens Sağlık Sektörü tarafından yenilikçi ve uygun maliyetli sistemler geliştirilmeye devam ediyor. Geleneksel 1.5 Tesla sistemlere oranla %25’e varan maliyet tasarrufu sağlayan bir 1.5T MR görüntüleme sistemini (MRI) özel olarak hazırlayan Siemens, yenilenen MAGNETOM ESSENZA’da MRI devrim niteliğindeki DOT iş akışı çözümünü de müşterilerine sunuyor.

DOT Teknolojisi

Hastanın durumu ve klinik belirtilerini baz alarak, en iyi tarama stratejisinin hızlı ve kolay biçimde seçilmesine olanak tanıyan DOT teknolojisi, ayrıca daha önceden MAGNETOM ESSENZA sistemlerine de uygulanabiliyor. Tüm standart klinik uygulamaları mükemmel görsel kaliteyle doktorlara sunan Tim (Total imaging matrix) teknolojisi, MAGNETOM ESSENZA müşterilerinin uygun maliyetle sahip olacağı yenilikçi teknolojiler arasında yer alıyor. MAGNETOM ESSENZA’nın merkezinde yer alan IsoCenter Matrix ise, her zaman doğru pozisyonda kalarak, basit iş akışları ve mükemmel görüntü kalitesini garanti altına alıyor.

MAGNETOM ESSENZA, kullanıcılarını klinik ve mali başarı için destekleyen güçlü ve düşük maliyetli bir Siemens çözümüdür. MAGNETOM ESSENZA ile uygun ilk yatırımın yanı sıra, fiziksel alan, güç gereksinimleri ve yapılanma için kurulum maliyetinde de %25’e varan tasarruf sağlanabiliyor. 3,5 tonluk hafif magneti sayesinde, MAGNETOM ESSENZA’yı binanın üst katlarına kurmak da mümkün oluyor. Yüksek performanslı elektronik donanımı, önceki bir MR sisteminin yerini alması durumunda MAGNETOM ESSENZA ile %50’ye varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Hasta Memnuniyetini Artırıyor

Hastalar için yorucu bir işlem olabilen MR görüntülemeyi mümkün olduğunca rahat hale getiren MAGNETOM ESSENZA, pek çok 1.5 Tesla MR sistemlerine göre daha kısa olan sistem uzunluğu sayesinde hastaların pek çok vakada baş ve ayaklarının dışarıda kalmasını sağlayarak hasta memnuniyetini artırıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here