MEDICA 2022 + COMPAMED 2022: En önemli sektör buluşması geri döndü

En önemli sektör buluşması geri döndü, MEDICA ve COMPAMED, 14-17 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Düsseldorf Fuar Merkezi’nde yapılacak.

 

Bu yıl yine size ticari medyanızı Medya Duvarımız MEDIA@MEDICA’da çevrimiçi olarak sunma fırsatını sunmak istiyoruz. Bu şekilde, ilgilenen profesyonelleri MEDICA ve COMPAMED ile ilgili medyadaki uluslararası başlık çeşitliliğine yaklaştırıyor ve yeni okuyucularla iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Ve hepsi bu değil
Katılarak, ticaret ortamınızın varlığını MEDICA ve COMPAMED için endüstri ve ticaret fuarı portallarımıza genişletirsiniz. Size mümkün olan en geniş erişimi sunmak için Medya Duvarı üç yerde çevrimiçidir: Ziyaretçi Hizmetleri, Katılımcı Hizmetleri ve Basın bölümlerinde. Fuar süresince Medya Duvarı da fuar alanlarındaki seçilmiş bilgi noktalarında yer alacaktır. Ve hepsi bu kadar değil: Kitlenize fuar süresinin ötesinde de ulaşabilirsiniz, çünkü Media Wall ticaret fuarının başlamasından önce ve etkinliğin bitiminden üç ay sonrasına kadar zaten çevrimiçidir.

Nörolojik uygulamalar için yenilikçi teknoloji
Yıllardır Messe Düsseldorf ve IVAM Mikroteknoloji Ağı, COMPAMED İnovasyon Forumu’nun ortak ev sahipleri olmuştur. Her bahar, her yıl farklı bir içerik odak noktası ile, bu yıl Düsseldorf’ta düzenlenecek olan tıbbi teknoloji endüstrisi tedarikçileri için uluslararası lider uzman ticaret fuarı COMPAMED’in gelecek sezonunun konularına ilk bakış var. 14-17 Kasım tarihleri ​​arasında, dünyanın önde gelen medikal ticaret fuarı MEDICA ile paralel olarak. “Nörolojik uygulamalar için yenilikçi teknoloji” konusuna adanan 2022 COMPAMED İnovasyon Forumu, 2 Haziran’da sanal olarak gerçekleştirildi.

Sunumlar, bazıları halen araştırma ve geliştirme aşamasında olan, bazıları ise kullanıma sunulan mevcut ürünler ve uygulamalarına odaklandı. İmplantların yanı sıra nörolojik rahatsızlıklardan etkilenen kişilerin bakım ve tedavisinde kullanılan teknik yardımlar da önemli rol oynamaktadır. Forum katılımcılarına hitap eden Messe Düsseldorf COMPAMED Kıdemli Proje Müdürü Christian Bigge, iki mesaj iletmekten mutlu oldu: COMPAMED için ayrılan 8a ve 8b salonları tamamen dolacaktır.”

Minyatürleştirme ve kapsamlı çözümler
Ultra hassas üretimin anahtarı ve hafif, taşınabilir ve birbirine bağlı cihazların temeli olduklarından, dijitalizasyon ve hasta merkezli teşhis bağlamında mikro bileşenlere ve prosedürlere yönelik aralıksız bir talep var olmaya devam ediyor. Camozzi Automation GmbH’de satış mühendisi olan Ralf Friedrich, “Trend açıkça minyatürleştirme ve kapsamlı çözümlere doğru” diye onaylıyor. Camozzi, 2013’ten beri COMPAMED’e katılıyor ve etkinliği uluslararası temaslar için bir platform olarak kullanıyor. Şirket dünya çapında faaliyet göstermektedir ve diğer şeylerin yanı sıra tıbbi laboratuvar cihazlarında kullanılan tahrik ve akışkan teknolojilerindeki bileşenlerin, sistemlerin ve teknolojilerin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Bu küresel olarak benzersiz kombinasyon, hem MEDICA 2022 hem de MEDICA 2022’nin yeniden tüm tıbbi teknoloji değerini ve süreç zincirlerini yansıtacağı ve kapsamlı bir tıbbi ürün, cihaz ve cihaz yelpazesi sunacağı anlamına geliyor. 2021’de her iki etkinliğinde toplam 46.000 profesyonel ziyaretçisi vardı (yüzde 73 uluslararası).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here