Medikal Çeviri İhtiyaçlarına Çözümler

protranslateMedikal uzmanlık gerektiren çeviri ihtiyaçlarınızı Protranslate.net ile artık online platformda çözebilirsiniz. Birçok alanda deneyimli tercümanları ile hizmet veren Protranslate.net medikal çeviri ihtiyacınızı da doktor, sağlık görevlisi ve tıbbi konularda uzman akademisyen kadrosu ile en hızlı ve doğru şekilde tamamlamaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Arapça ve Çince dillerin de her alan daki çeviri ihtiyaçlarınızı Protranslate.net ile karşılayabilirsiniz.

Medikal çeviri konusunda on yılı aşkın tecrübesi olan çeviri uzmanlarını bünyesinde barındıran Protranslate.net medikal çeviri yaptıranları doğru ve zamanında teslim hizmetleri ile memnun etmektedir. Tıbbi araştırma tercümesi, tıbbi makale çevirisi, sağlık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşür çevirisi, prospektüs çevirisi, medikal ürünlerin patent ve lisans çevirisi gibi konularda Protranslate.net sitesinden %100 mennuniyet garantisi ile hizmet alabilirsiniz. Yurtdışında yayına girmesi planlanmış medikal alandaki araştırma ve makale yayınlar için de protranslate’in uzman kadrosundan faydalanmanız mümkün.

Protranslate.net ile çeviri hizmeti almanızda çok kolay. Dökümanlarınızı sisteme yükleyerek hangi diller arasında çeviri yaptırmak istediğinizi seçmeniz yeterli. En kısa sürede almak istediğiniz medikal çeviri hizmetleri ilgili fiyat ve teslimat süresi sizi bildiriliyor ve ödeme gerçekleştikten sonra çeviriniz başlatılıyor. Microsoft Word, PDF, txt, rtf, Open Office(odt), Powerpoint, Excel, xml gibi farklı formatlarda medikal çeviri gerektiren belgelerinizi Protranslate.net üzerinden sisteme yükleyerek çeviri yaptırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here