Medipol Sağlık Grubu İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemlerinde STOCKART’ı Tercih Etti

Uzun yıllardan beri İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemlerinin kullanıldığı Medipol Sağlık Grubu, Bağcılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi ve Bahçelievler Özel Nisa Hastanesinde,  STOCKART ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.  Medipol Sağlık Grubu mevcut İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemlerini, yüksek teknoloji ile yerli olarak üretilen STOCKART İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemleri ile yenileme kararı aldı.

 

Bağcılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi ve Özel Nisa Bahçelievler Hastanesi’ne her biri SMARTCamera sistemi ile izlenen, ilaç ve malzeme güvenliğini maksimum seviyede sağlayan STOCKART İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemleri istasyonları konumlandırılacak. STOCKART; İlaç ve malzemeyi tek bir platformda yönetme imkanı sunan DualSMART İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemi, MedSMART İlaç Yönetim Sistemi, AnesthesiaSMART Ameliyathanelerde Hasta Merkezli Mobil İlaç Yönetim Sistemi ve soğuk zincir ile yüksek güvenlik gerektiren ilaçların yönetimini sağlayan MedNest Akıllı Çekmece Ünitesi ile SMARTWard Servis İlaç/Malzeme Deposu Yönetim Modülü ile toplamda 44 adet Ana İstasyon ve 204 adet İlaç ve Malzeme Ek İstasyonu, hastaneler genelindeki servislerde hizmet verecektir.

STOCKART markasının sahibi ve aynı zamanda Ar-Ge Merkezi olan TriaTech Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş., sağlık tesisleri için ilaç ve tıbbi malzeme yönetimi çözümlerinde uzun yıllardan beri Türkiye’de yatırım yapmakta, istihdam sağlamakta ve yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle Türkiye adına katma değer yaratmaktadır.

TriaTech Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve İş Geliştirme Direktörü Sn. Bahar SUNMAN “İlaç ve tıbbi malzeme yönetimini manuel olarak doğru şekilde işletmek, günümüz hastanelerindeki yoğunluk ve dijital gereksinimlerden dolayı neredeyse imkânsız hale gelmektedir.  Manuel sistemlerde; ilacı ve tıbbi malzemeyi yöneten ve hastaya uygulayan kişilerin üzerine sistem yönetimi ile ilgili çok iş düşmekte ve bu durum çalışanların klinik zamanından büyük süreler çalmaktadır. Ayrıca yanlış ilaç ve tıbbi malzeme yönetimi nedeniyle, hem hasta güvenliği konusunda hem de mali açıdan büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. STOCKART İlaç ve Tıbbi Malzeme Yönetim Sistemi,  bakım kalitesini arttırıp, hasta güvenliğini sağlamakta ve aynı zamanda da hastanede ilaç ve tıbbi malzeme masraf yönetimi ve gelir kontrolünü en üst seviyeye çıkarmaktadır. Medipol Sağlık Grubu’nun kurumlarında ilaç ve malzemeyi yönetmek için STOCKART’ı tercih etmeleriyle, sağlıkta bakım kalitelerini daha da fazla geliştireceklerine inanıyoruz. Gurur duyduğumuz markamız STOCKART’ın gerek kurulumlarıyla gerekse sektörün önemli oyuncuları ile yapmış olduğu distribütörlük anlaşmalarıyla dünya genelinde sağladığı büyük bir başarı vardı. Türkiye’deki farklı sağlık tesislerinde yapmış olduğumuz başarılı kurulumlardan sonra, Medipol Sağlık Grubu ile de imzalanan anlaşma da, markamızın ülkemizdeki konumunu oldukça sağlamlaştırmasının yanı sıra hedeflerimizi de birer birer gerçekleştirmemize katkı sağladı. dedi.

 

 

#STOCKART #BaharSunman #Medipol #TıbbiMalzeme #İlaç  #MedipolSağlıkGrubu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here