Medisana, Vitadock Mobil Sağlık Ürünleri ile IT-Innovasyon Ödülü Kazandı

0
990

2012 CeBIT’de (Hannover) IT endüstrisini, bilim dünyasını ve saygın editörleri bir araya getiren Initiative Mittelstand  IT-Innovation Ödülleri’nin dokuzuncusu gerçekleştirildi. 

Müşterilerine maksimum güveni verebilmek amacıyla tüm ürünlerinde minimum 3 yıldan 10 yıla kadar garanti veren Medisana’nın; IPhone, Ipod Touch ve Ipad’le entegre çalışan Vitadock Mobil Sağlık Ürünleri, kişisel sağlık ölçüm alanında çığır açan teknolojisiyle E-Sağlık kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Türkiye distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği Medisana Vitadock Mobil Sağlık Cihazları; tüketicinin sağlık yönetimini dört alanda cebe taşıyor. Kan şekerini kolayca ölçmeye yarayan “GlucoDock Kan Şekeri Modülü”; iPhone ve iPad’leri çok amaçlı birer kızılötesi termometreye dönüştüren ThermoDock Kızılötesi Termometre Modülü; patentli 3 MAM teknolojisi ile sınıfında rakipsiz bir ölçüm sistemi olan CardioDock Tansiyon Modülü ve interaktif olarak beden kütle indeksini (BKI – BMI), yağ, kas ve kemik oranını anında iPhone veya iPad’e aktaran TargetScale Hedef Fonksiyonlu Vücut Analizi Tartısı.


Sağlık Yönetimi Artık Cebinizde

Medisana VitaDock ürünleri aracılığıyla yapılan ölçümler, AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilen Vitadock uygulaması ile kayıt altına alınarak, kullanıcıya; değerlendirme ve takip olanağı da sağlıyor. GoldMaster olarak, kişisel sağlıkta sürekli yenilikçi ve yaşam kalitesini artıran projelerin içinde yer almayı, temel sorumlulukları arasında gördüklerini hatırlatan Medisana Grup Direktörü Mesut Kılıç “GoldMaster artık klasik bir ev elektroniği satan bir şirket olmanın ötesinde, Türkiye’de ve dünyada pek çok ilke imza atan lider bir teknoloji şirketi haline gelmiştir. Distribütörlüğünü yaptığımız Medisana’nın Mobil sağlık uygulamaları ise, topluma verdiğimiz önem doğrultusunda öncelikli ürün geliştirme alanlarımız içerisinde yer alıyor. GoldMaster olarak ‘Mobil Sağlık’ konusunda kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalarla da iddialıyız. Bu konuda da Türkiye’de lider firma olmaya devam edeceğiz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here