Medisana’dan Son Teknoloji Ürünü Infrared Uzaktan Ölçer Termometre


Medisana Uzaktan Ateş Ölçer ile bebeğinizi uyandırmadan ateşini ölçebilirsiniz
.

Klinik onaylı çok fonksiyonlu uzaktan ölçen (kontak free) Medisana Uzaktan Ölçer Termometre, ateşin yanı sıra ortam sıcaklığını, sıvıların ve yüzeylerin sıcaklığını ölçebiliyor.

Uzaktan Ateş Ölçümü

Türkiye Distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği MEDISANA, geliştirdiği FTN 76120- Infrared Uzaktan Ölçer Termometre ile bebeklerin ateşini o uyurken bile onu rahatsız etmeden, uzaktan (5 cm’den) ölçüyor. Aynı zamanda bebeğin bulunduğu ortamı, mama ve banyo suyu sıcaklığını kontrol altında tutmak isteyen anneler için bir kurtarıcı rolü oynuyor.

Medisana Uzaktan Ateşölçer, bir saniye içerisinde 0 ile 100°C arasındaki sıcaklık değerlerini güvenilir bir şekilde ekrana yansıtıyor ve bir dakika sonra otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca değişen ekran rengi ve sesli uyarı sistemi ile düşük ve yüksek ateş uyarısı yapıyor ve bununla birlikte son 12 ölçümü hafızada tutma özelliği bulunuyor.

Farklı Alanlarda da Kullanılabiliyor

Medisana Uzaktan Ateş Ölçer, bebeğinizin sadece ateşini ölçmek için değil aynı zamanda mamalarını, bulundukları ortamı ve yapılan bilimsel araştırmalara göre psikolojik gelişimlerinde önemli yeri olan ilk banyo suyu sıcaklığını ölçmek için de kullanılıyor. Uzmanlar bebeğin ilk banyo suyu sıcaklığının anne karnındaki ortam sıcaklığı (37 °C) ile aynı derecede olması gerektiğini ve her banyoda 1°C düşürülerek en son 33 °C da sabitlenmesi gerektiğini vurguluyor.

 

Medisana Akıllı Bebek Kamerası İle Aklınız Bebeğinizde Kalmasın

Öte yandan Medisana, bebeği ile birlikte tatile çıkan ve kendilerine de vakit ayırmak isteyen ebeveynlere Smart BabyMonitör’ü öneriyor. Her an bebeğini takip etmek isteyen aileler için bir gereklilik olan Smart Baby Monitör ile bebeğinizin her hareketini telefondan rahatça izleyebiliyorsunuz.  Akıllı telefonlar, Lap Top veya PC nizden cihazı kumanda edebilme özelliği bulunan Medisana Smart Baby Monitör ile 8 kullanıcıya kadar sizin belirleyeceğiniz yetkilerle kameraya bağlanıp izleme yapılabiliyor. Medisana Smart Baby Monitör, duvara 30-40 cm uzağa konulduğunda 360 derece görüş sağlıyor. Akıllı telefonlara uyumlu Smart Baby Monitör, çocuğunuzu istediğiniz anda izleyebilme imkânı sunuyor.

Medisana Smart BabyMonitör’de, bebeğiniz ağladığında ya da hareket ettiğinde sizi uyaran ses ve hareket alarmı bulunuyor. Cihaza bir hoparlör bağlandığında sesinizi bebeğinize ya da bakıcınıza iletmenizi sağlıyor. Bir başka özelliği de gece görüşü sayesinde bebeğinizin uyanıp uyanmadığını kolayca görebiliyorsunuz. Smart Baby Monitör, kablosuz özelliği sayesinde evdeki kablosuz ağa direk bağlanabiliyor. Hareketli olduğu için tüm odayı geniş bir şekilde izleme imkânı sunuyor. Ayrıca,Smart Baby Monitör ile istediğiniz anda anlık fotoğraf çekebiliyorsunuz. Android uygulaması ile aynı anda 8 kamerayı aynı ekranda izleyebiliyor ve kayıt yapabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here