Memorial’dan ‘Medstar’ Hizmeti

Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’yi ikinci markası olan “Medstar” ile tanıştırıyor.

SGK anlaşmalı hastaneler zincirinin ilk halkası “Medstar”ı Antalya’da hayata geçirdi. Medstar Hastaneler Grubu tüm branşlarda SGK’lı hastaların hizmetinde olacak. Türkiye genelinde yaygınlaşması planlanan Medstar zincirine, her yıl 3 yeni hastanenin katılması hedefleniyor. Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç “Memorial yeni markası Medstar ile Türkiye’de kaliteli sağlık hizmetine ulaşmak isteyen herkesin yanında olacak” dedi.

Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç, “2011 yılında çoğunluk hisselerini aldığımız Antalya’nın köklü sağlık kuruluşu An-Deva, etik ve kaliteli sağlık hizmeti sunumuna bundan böyle Medstar adıyla devam edecek. Memorial vizyonu ile mimarisi ve teknolojisi değişen, gelişen An-Deva; 3 hastanesi ve bir tıp merkezi ile Akdeniz Bölgesi’nde Medstar Hastaneler Grubu’nun ilk temsilcisi olarak hizmet verecek. Güçlü akademik kadrosu ile Medstar Hastaneler Grubu ile Akdeniz Bölgesi’ne yepyeni bir sağlık anlayışı getiriyoruz” şeklinde konuştu.

SGK’LI HASTALARA HİZMET VERECEK

Genç “Medstar markasının tüm Türkiye’de SGK’lı hastalara hizmet vereceğini belirterek, “Memorial Sağlık Grubu’nun SGK’lı hastaneleri Medstar markası ile hayata geçiyor. Başta Anadolu’nun büyük şehirlerinde olmak üzere yılda 3 Medstar Hastanesi’ni bünyemize katmayı planlıyoruz. Etik, kaliteli sağlık hizmetlerimize her kesimden insanın ulaşabilmesi için Memorial Sağlık Grubu’nun 2. markasını oluşturmaya karar verdik.  Bundan böyle Memorial Sağlık Grubu olarak büyümeyi sürdüreceğiz ve ikinci markamız Medstar’la da tüm Türkiye’ye hizmet veriyor olacağız” dedi.

TÜRKİYE’NİN ONKOLOJİ ÜSSÜ OLACAK

Genç, “Medstar Hastaneler Grubu bünyesinde Türkiye’nin en kapsamlı ve gelişmiş kanser merkezini hizmete açtık. Medikal onkoloji, hematoloji ve kemik iliği nakli, radyasyon onkolojisi, girişimsel radyoloji, nükleer tıp ve onkolojik cerrahi branşlarını Medstar Antalya Kanser Merkezi çatısı altında topladık. Birbirinden değerli 11 profesör ve 3 doçentten oluşan akademik doktor kadrosunu kanser merkezimizde bir araya getirerek, “konsey yaklaşımı” felsefesi ile tüm kanser türlerinin tanı ve tedavisini multidisipliner yaklaşımla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde Memorial Antalya Hastanesi bünyesinde de tıbbi onkoloji branşı hizmet vermeye başlayacak” dedi.

(Akşam)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here