MLPCARE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ HEM GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELER ARASINDA HEM DE TÜRKİYE’DE 2020 YILININ EN İYİSİ SEÇİLDİ

0
288

Medical Park ve Liv Hospital markalarıyla Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu olan MLP Sağlık Hizmetleri’nin (MLP Care) kurumsal yönetişim, mali yönetim ve yatırımcı ilişkilerine yönelik çalışmalarındaki başarısı Institutional Investor tarafından ödüle layık görüldü.

 

MLP Care, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı (EMEA) kapsayan bölgede yalnızca 30 şirketin yer bulabildiği “En İtibarlı Şirketler” listesinde en yüksek puanı toplayarak birinci sırada yer aldı. MLP Care, aynı çalışmanın Sağlık Hizmetleri ve Tıbbi Ürünler kategorisinde ise yine tüm başlıklarda birinciliği kazandı. 

Çalışmanın Türkiye özelindeki değerlendirmelerine de damgasını vuran MLP Care, piyasa değerine göre küçük şirketler arasında “En iyi Yatırımcı İlişkileri Programı” unvanına, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muharrem Usta “En iyi CEO”, CFO’su Burcu Öztürk “En iyi CFO” ve Strateji ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Deniz Can Yücel ise “En iyi Yatırımcı İlişkileri Profesyoneli” ödüllerine layık görüldü.

MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta, “COVID-19 pandemisi ve yıkıcı etkilerine karşı yürütülen mücadeleyle hatırlayacağımız 2020 yılında böyle bir ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur. Halka arzımızın üzerinden henüz iki yıl geçmişken yatırımcı ilişkileri uygulamalarında öncü kuruluşlardan biri haline gelmek, üstlenmekten memnuniyet duyduğumuz sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Bu sorumluluğumuzun bilinciyle yatırımcılarımıza yönelik süreçlerimizi her zaman daha iyisini hedefleyerek kurgulamaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

#MLPCare #MuharremUsta #MedicalPark #LivHospital

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here