Ofis Çalışanları Sağlık İçin Ortopedik Ürünleri Tercih Ediyor

urunSaatlerce masa başında ve bilgisayar karşısında çalışan ofis çalışanlarının en sık karşılaştığı meslek hastalıkları arasında, uzun süre oturmaktan kaynaklanan ayak, bel, boyun ve sırt ağrıları yer alıyor. Bu nedenle ofis çalışanlarının ortopedik ürünler kullanarak çalıştıkları ortamı sağlıkları için elverişli ve konforlu hale getirmesi önem taşıyor.

Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com’un verilerine göre, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ortopedik ofis ürünlerinin başında ayak desteği, bel yastığı ve sırt desteği geliyor. Ortopedik ofis ürünlerinin en çok tercih edildiği iller, iş hayatının merkezi olan İstanbul, Ankara ve İzmir. Ortopedik ürünleri en çok tercih eden sektörler ise, danışmanlık şirketleri, hastaneler ve sağlık kurumları, ticaret, medya ve inşaat.

Ofis çalışanlarının büyük bir bölümü neredeyse tüm gün masa başında ve bilgisayar karşısında çalışıyor. Ofis çalışanlarının en sık karşılaştığı meslek hastalıkları arasında, uzun süre oturmaktan kaynaklanan bel, boyun ve sırt ağrıları yer alıyor. Bu nedenle günün büyük bölümünü ofiste masa başında geçiren çalışanların ofislere uygun ortopedik ürünler kullanarak çalıştıkları ortamı sağlıkları için elverişli ve konforlu hale getirmesi önem taşıyor.

Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com, satış verileri üzerinden hangi ortopedik ofis ürünlerinin daha fazla tercih edildiğini, ortopedik ürünleri en çok tercih eden illeri ve sektörleri belirledi. Tüm işletme ve şirketlerin her türlü ofis ihtiyacını karşılayan Avansas.com’un verilerine göre, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ortopedik ofis ürünlerinin başında ayak desteği, bel yastığı ve sırt desteği geliyor.

Ortopedik ofis ürünlerinin en çok tercih edildiği iller, iş hayatının merkezi olan İstanbul, Ankara ve İzmir. Bu illeri sırasıyla Antalya, Bursa ve Kocaeli takip ediyor.

Ortopedik ürünleri en çok tercih eden sektörler ise şöyle:

  • Danışmanlık şirketleri
  • Hastaneler ve diğer sağlık kurumları
  • Ticaret
  • İnşaat ve mühendislik
  • Hukuk ve avukatlık bürosu
  • Bankacılık ve sigorta
  • Pazarlama, reklam ve medya
  • Okullar ve eğitim kurumları

Birçok farklı markanın ortopedik ürünlerinin bulunabileceği Avansas.com’da, ayrıca çeşitli ihtiyaçlara yönelik yüksek kaliteli Avansas markalı ortopedik ofis ürünleri uygun fiyata satılıyor. Stoklu çalışma ve hızlı teslimat prensibi ile sektörde fark oluşturan Avansas.com, 5500’den fazla ürünü her an stoklu ve sevkiyata hazır olacak şekilde İstanbul’daki 6000 metrekarelik dev deposunda bulunduruyor. Sipariş edilen her ürünü İstanbul içinde kendi araçları ve sevkiyat personeli ile 1 iş gününde, İstanbul dışına ise anlaşmalı kargolar aracılığıyla 2 iş gününde adrese teslim ediyor.

Avansas.com, istikrarlı fiyat politikası ve katma değerli servisleri ile zaman, depolama alanı ve yakıt masrafı gibi görünmeyen ofis maliyetlerinde yüzde 30’a varan avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here