OHSAD, Sektör Paydaşlarını 5. Kez Bir Araya Getiriyor


Kurultay, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, SGK, Özel Hastaneler, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Kuruluşları ve Sigorta Şirketlerini bir araya getirecek.

Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarının 5.’si 23-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak. Sağlık sektöründe yaşanan gelişmelerin tartışılacağı Kurultay, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, SGK, Özel Hastaneler, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Kuruluşları ve Sigorta Şirketlerini bir araya getirecek.

Tüm sağlık yöneticilerini davet edildiği Kurultay, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve T.C. İstanbul Üniversitesi’nin işbirliği ile Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenleniyor.

Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirerek sektörün sorunlarını, tüm paydaşlarının ortak çözüm alternatifleri ile masaya yatırmanın amaçlandığı OHSAD Kurultayı’nda “Sağlıkta kalite için el ele” sloganı ile yola çıkıyor.

5 Gün Sürecek

Beş gün boyunca çeşitli paneller, toplantılar, workshoplar ve iş görüşmelerine sahne olacak Kurultay’ın panel konuları şöyle: Sağlık Sektöründe Finansal Sürdürülebilirlik; TİG ve Ödeme Sistemlerinin Organizasyonu; Global Hastane Satış, Birleşme ve Organizasyon Modelleri; Özel Sağlık Sektöründe Güncel Konular; Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları; Kamu Hastane Birlikleri ve Türkiye Sağlık Hizmet Sektörü; Sağlık Bakanlığı Mevzuat ve Uygulamaları; SGK Mevzuat ve Uygulamaları; Sağlıkta Yetişmiş İnsan Gücü; Sağlık Hizmetinde Yeni Açılımlar, Klinik Oteller; Turist Sağlığı ve Sağlık Turizmi.

OHSAD Kurultayı’nın katılımcı profili ise şöyle: T.C. Sağlık Bakanlığı; T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı; T.C. Maliye Bakanlığı; SGK; Kamu Hastaneleri Kurumu; İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu; OHSAD Üyeleri; Kamu Hastaneleri; Üniversite Hastaneleri; Özel Hastaneler; Özel Sağlık Kuruluşları; Sigorta Şirketleri; Medikal Ürün ve Cihaz Şirketler; Kamu ve Özel Sağlık Kurumları, Finans, Satın Alma, Stok, Bilgi İşlem Sorumluları.

Ajansfa tarafından organizasyonu gerçekleştirilen OHSAD Kurultayı ile ilgili yenilikleri ve gelişmeleri www.ohsadkurultayi.org adresinden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here