OMRON ve TEGV’den anlamlı iş birliği

OMRON ve TEGV’den anlamlı iş birliği! Klinik onaylı tansiyon ölçüm cihazı OMRON, yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi. OMRON, “Eskisini Getir Yenisini Götür” adını verdiği kampanyası ile eski çalışmayan tansiyon aletini eczanelere getiren kullanıcıların yeni OMRON tansiyon aletlerini %40 indirimli almasını sağlıyor. Ayrıca OMRON, kampanya kapsamında toplanacak tansiyon aletlerinin geri dönüşümünden elde edilecek gelir ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda (TEGV) eğitime destek oluyor.

 Hipertansiyon, birçok kişide görülen ve yaşam kalitesini düşüren rahatsızlıkların başında geliyor. Kalp krizi gibi ciddi sorunlara da yol açabilmesi sebebiyle hipertansiyon hastası olan kişilerin tansiyon ölçümünün doğru yapılması hayati önem taşıyor.

Klinik onaylı ürün gamıyla hem Avrupa’daki hem de Türkiye’deki kardiyologların en çok önerdiği tansiyon ölçüm cihazı markası OMRON, tansiyon aletlerinin değerlerinin doğru bir şekilde sonuçlanması için kalibrasyonun önemini vurguluyor.

Bu kapsamda yeni bir kampanyayı hayata geçiren OMRON, “Eskisini Getir Yenisini Götür” adını verdiği kampanyası ile eski çalışmayan tansiyon aletlerini kampanya kapsamındaki anlaşmalı eczanelere getiren kullanıcılara OMRON marka tansiyon aletlerini (OMRON M3, M4, M6, M7) %40 indirimli alma avantajı sağlıyor.

OMRON, bu kampanya kapsamında çok önemli bir iş birliğine de imza atıyor. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile bir iş birliği gerçekleştiren OMRON, kampanya kapsamında toplanacak tansiyon aletlerinin geri dönüşümünden elde edilecek gelir ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda (TEGV) eğitime destek oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here