Orhan Kocabıyık Şirketler Grubu, İstanbul’un Yeni Sağlık Ada’sını Hayata Geçirdi

0
4472

Sağlık sektöründeki 20 yıllık başarılı geçmişini, Sakarya ve Doğu Marmara Bölgesi’nin ilk ve en büyük hastanesi unvanıyla taçlandıran Özel Adatıp Hastanesi, Sakarya’nın ardından İstanbul’a da sağlık adasını kazandırdı. 30 milyon dolarlık yatırımla İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de hayata geçirilen Özel Adatıp Hastanesi, uzmanlık, konfor ve ileri teknolojik donatılarıyla sağlığın adresini değiştirmeye hazırlanıyor.

 

Hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sağlık hizmetine Doğu Marmara Bölgesi ve Sakarya’nın en büyük hastanesi olarak öncülük eden, dünya standartlarında donanım ve alt yapıya sahip olan Özel Adatıp Hastanesi, uzmanlık ve deneyimini İstanbul’a taşıyor. Haziran 2014 tarihinden itibaren Sakarya’nın önde gelen iş adamlarından Orhan Kocabıyık‘ın şirketler grubuna dahil olan Özel Adatıp Hastanesi, sağlığa adanmış bir yaklaşımla İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de hizmet vermeye başladı.

Sağlık Ada’sı göründü

En son teknolojik cihazlarla donatılmış sağlık adası Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, 25.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde, gün ışığından en yüksek düzeyde faydalanılacak şekilde tasarlanmış göz alıcı mimarisi ile hem sağlığın adresini hem de klasik hastane anlayışını değiştiriyor. Alanında uzman 26 hekim, 8 adet ameliyathane, 21 adet genel yoğun bakım yatağı, 10 adet yeni doğan yoğun bakım yatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı ve 40 adet hasta yatağı ile hasta kabulüne başlayan Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, şimdiden bölgesinin örnek gösterilen sağlık kompleksleri arasında yerini aldı. Özel Adatıp İstanbul Hastanesi’nin bir sonraki adımında ise, alanında uzman hekim sayısını 90’a yükseltmek, Türkiye’nin ve bölgenin önemli bir açığı olan onkoloji branşında da ilk’lere imza atarak yeni yatırımlar yapmak planlanıyor. Hasta yatağı sayısının da 200’ün üzerine çıkarılacağı Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, Kurtköy’de yeni bir sağlık kompleksi olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek. Tüm bölümlerinde SGK ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, yerli ve yabancı misafirlerine Sağlık Turizm’inin hedeflediği konfor ve hizmeti sunmak üzere çalışmalarına devam edecek.

Adatıp Sağlık Grubu Hakkında:

Sağlık sektöründe 20 yıllık başarılı geçmişe sahip Özel Adatıp Hastanesi, Haziran 2014 tarihinden itibaren Sakarya’nın önde gelen İş insanı Orhan Kocabıyık’ın şirketler grubuna dahil olmuştur. Sakarya (Adapazarı) ve Doğu Marmara Bölgesi’nin ilk ve en büyük hastanesi unvanını taşıyan Özel Adatıp Hastanesi, 2017 yılının Eylül ayında Sakarya’nın ardından İstanbul’a da sağlık adasını kazandırmıştır. Sakarya’da sağlığın adresini değiştiren Özel Adatıp Hastanesi, İstanbul’da da 25.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde, İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de faaliyete başlamış, her iki ilde de sağlık sektöründe “öncü”, yeni hizmet birimleri açmada “girişimci”, acil hizmetlerde “hızlı”, teşhis ve tedavide “başarılı” bir yol alarak ilerlemeyi ilke edinmiştir. Adatıp Sağlık Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Orhan Kocabıyık, Sağlık Yatırımları Grup Başkanı görevini ise Uzm. Dr. Gökhan Öner yürütmektedir.

#orhankocabiyik, #saglikadasi, #adatiphastanesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here