Orsa’dan Rekor Üretim


ORSA 6 ay gibi kısa bir sürede 89.287 adet Lumbo Sacral Korse, 81.822 adet Cervical Boyunluk, 7705 adet Dinamik Atel, 15639 adet Polycentric menteşeli Dizlik üretti.

ORSA’dan Bağdat’a 14 tır Ortopedik malzeme ihracatı gerçekleştirildi. Türkiye’de ilklerin öncüsü ORSA dünyada bir ilki gerçekleştirerek 6 ay gibi kısa bir sürede 89.287 adet Lumbo Sacral Korse, 81.822 adet Cervical Boyunluk, 7705 adet Dinamik Atel, 15639 adet Polycentric menteşeli Dizlik üretti. Firmanın yöneticisi Necdet Çapa, “Toplam 194.453 adet ürünle Irak Sağlık Bakanlığına gerçekleştirdiğimiz bu 14 tırlık ihracattan dolayı gururlu, ülkemiz ihracatına ve ekonomisine yaptığımız katkıdan dolayı mutluyuz. Bu süreçte bize destek olan tüm tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, meslektaşlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Necdet Çapa şöyle devam etti: “Orsa Ortopedi Sanayi 1976 yılından beri, Tıbbi Korseler-Ortopedik Cihazlar-Felç Yürüme Cihazları-Rehabilitasyon Malzemeleri-Protez ve Ortezler dalında üretim yapmaktadır. Orsa’nın Türkiye genelinde 580 satış noktası bulunmakta, üretilen malzemeler yurtdışında 35 ayrı ülkede satılmaktadır. Üretiminin büyük kısmını yurtdışına gönderen firmamız sektöründe dünyanın en büyükleri arasına girmiştir”

Sağlık İçin Sağlıklı Seçim

“Sağlık için sağlıklı seçim” sloganıyla yola çıkan firmamız bu sloganı kalite politikasının temeline yerleştirmiştir. Hasta insanlara hizmet sunduğumuzu hiçbir zaman unutmamak, üretimlerimizi her zaman hastaların yerine kendimizi koyarak kalite kontrolünden geçirmek ve bu bilinci tüm personelimize aşılamak firmamızın başarısının en büyük etkenlerindendir. Dünyada aranılan marka olmamızı sağlayan diğer önemli etkenlerde; eğitime önem vermek, nitelikli personel kullanmak, Ar-Ge’nin önemini kavramak, kaliteyi hayat felsefesi olarak benimsemektir”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here