Özel Körfez Marmara Hastanesi Hizmet Binasını Ve Kadrosunu Yeniledi.

42Özel Körfez Marmara Hastanesi yaptığı düzenlemelerle yeni bir görünüme kavuştu.

Yenilenen 4 katlı binasında 6 bin 500 metrekare alanda hizmet veren hastane, doktor kadrosunu da güçlendirdikten sonra tüm branşlarda hizmet vermeye başladı. Hastane acil servis (24 Saat/7gün), dahiliye, genel cerrahi, ortopedi, göz, üroloji, kadın doğum (doğumhane 24 saat/7 gün), çocuk, çocuk cerrahisi, kardiyoloji, nöroloji, kulak burun boğaz, diş (24 Saat/7gün), dermatoloji, radyoloji, anesteziyoloji, psikoloji ve fizik tedavi poliklinikleriyle hastalarına en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı hedefliyor.

Hastane teşhis basamağının vazgeçilmez bir parçası olan görüntüleme konusunda da modern teknolojinin tüm olanaklarını sunmaya özen gösteriyor. Bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi, 4 Boyutlu ultrasonografi, renkli dopler, ultrasonografi, mamografi hizmetlerinin yanında, panoramik röntgen cihazıyla da hastaların hizmetinde olan Özel Körfez Marmara Hastanesi, görüntüleme teknolojilerini yakından takip ediyor.

Özel Körfez Marmara Hastanesi’nin 3. basamak yenidoğan yoğun bakım ünitesi Nisan 2014 tarihinden beri konusunda deneyimli sağlık personeli ve üst düzey donanımıyla hasta kabul etmeye devam ediyor. Kurumun erişkin yoğun bakım ünitesinde ise 16 yatak bulunuyor. Yaşamları tehdit altında olan hastaları tekrar sağlıklı bir yaşama döndürebilmek için 24 saat boyunca uğraş veren uzman doktor, tecrübeli yoğun bakım hemşireleri ve diğer yardımcı sağlık personeli Körfez halkının hizmetinde.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here