Pakistan Medikal Bilimler Gambat Enstitüsü de multimedya konferans sistemi için ‘Bosch’ dedi

0
3344

 

Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından Medikal Bilimler Gambat Enstitüsü’nün kullanımına sunulan DICENTIS Multimedia konferans sistemi, ses, görüntü ve toplantı içeriğini internet erişimi yoluyla tek bir sistemle entegre ediyor.

Pakistan’ın Gambat şehrinde bulunan ve son teknolojiyle donatılmış bir eğitim hastanesi olan Medikal Bilimler Gambat Enstitüsü’nde (The Gambat Institute of Medical Sciences-GIMS), interaktif öğrenim deneyimi sunabilmek ve multimedya içeriğini paylaşabilmek için Bosch çözümlerini tercih etti.

Bosch’un yerel partneri olan WorldWide Vision tarafından seçilen Bosch’un DICENTIS Multimedya çözümünün kurulumu yalnızca bir haftada tamamlandı. Merkezde, 40 adet Bosch DICENTIS Multimedya cihazına 40 adet Bosch Multimedia Yüksek Yönelimli mikrofon eşlik ediyor.

DICENTIS Multimedia konferans sistemi, ses, görüntü ve toplantı içeriğini internet erişimi yoluyla tek bir sistemle entegre ediyor ve böylece enstitünün öğretim üyeleri artık konferans materyallerini önceden hazırlayıp paylaşabiliyor. Bu materyallere daha sonra 7 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran yoluyla her katılımcının cihazından erişilebilecek. Konferans sistemi toplantı materyallerini her katılımcının parmaklarının ucuna taşımanın yanı sıra daha rahat, dinamik ve etkili toplantılar yapılmasına olanak tanıyor. Öğrenciler büyük ölçüde öğrenim tecrübesini geliştiren bu cihaz sayesinde içeriği diğer katılımcılarla paylaşabiliyor. Ayrıca DICENTIS Multimedia konferans sistemleri sayesinde kâğıt israfının önüne geçilerek ekonomik bir fayda da sağlanmış oluyor.

Tüm cihazlara kolaylıkla takılabilen, düşük sese ve cep telefonlarından kaynaklanan parazite karşı duyarlı 40 Bosch Multimedia Yüksek Yönelimli mikrofon sayesinde gürültülü ortamlarda bile öğrenciler fikir alışverişinde bulunabiliyor.

GIMS’in yöneticisi Dr. Rahim Bux Bhatti, “Konferans salonumuzda Bosch’un birinci sınıf DICENTIS Multimedia çözümünü kullanmak harika bir deneyim” dedi.

 

#MedikalBilimlerGambatEnstitüsü #Bosch #DICENTISMultimediaKonferansSistemi #BoschGüvenlikSistemleri #MedikalTeknik #MedikalTeknikDergisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here