Philips Avent Ultra Air Emzik Serisi, emzik deneyimini eğlenceli hale getiriyor

Philips Avent Ultra Air Emzik Serisi, cildi kuru tutan ekstra geniş hava delikleriyle bebeğinizin rahat etmesini sağlıyor. Hava delikleriyle donatılan Ultra Air Emzik Serisi, bebeğinizin rahatça nefes almasına imkân sunarken cilt tahrişini önlüyor.

Ebeveynler ve bebekler için her zaman en iyisini düşünen ve tasarlayan Philips Avent’in, Ultra Air Serisi’nde yer alan emzik modelleri, ekstra büyük hava delikleri sayesinde bebeğinizin cildini kuru tutuyor. Ultra Air Serisi koleksiyonunda farklı yaş tiplerine göre yer alan emzikler, özel tasarımıyla damağın, dişlerin ve diş etlerinin doğal şekline uyum sağlayarak, bebeğinizin ağız gelişimini destekliyor. Bebeklerin emzik deneyimini eğlenceli hale getiren Philips Ultra Air SCF085 Serisi, benzersiz tasarımı ile konforu birleştirerek dikkat çekiyor. İpeksi yumuşaklığı sayesinde de bebeğinize hafif ve rahat kullanım sunuyor.

Araştırmalar, bebeklerin ortalama %98’inin Philips Avent ultra soft ve ultra Air emziklerine alıştığını ortaya koyuyor. Dünya genelinde bebeklerin favorisi* olan emziklerin saklama kutusu aynı zamanda sterilizasyon kutusu olarak kullanılabiliyor. Emziği saklama kutusunun içine yerleştirerek, 25 ml su ekleyerek mikrodalgada 700W’ta 3 dakikada sterilize edilebiliyor. Bu pratik sterilizasyon yöntem annelere kolaylık sağlarken bebeklerin hijyenini koruyor. Titizlikle tasarlanan bu emzikler, bebeğinizin her anında ona eşlik ediyor.

Ağız ve diş sağlığının gelişimi için ortodontik bir tasarımı bulunan Ultra Air emzikleri, BPA içermezken, 2’li paket halinde sizlere sunuluyor.

*2016-2017 yıllarında ABD’de gerçekleştirilen tüketici testleri, ultra air ve ultra soft emziklerimizde kullanılan dokulu Philips Avent emzik yapısının ortalama %98 oranında kabul gördüğünü göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here