Philips Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılını Online Resim Sergisi ile Kutluyor!

Philips Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılını “Sağlığım için Temizlik Önemli” temalı online resim sergisi ile taçlandırdı.

Philips Türkiye, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği ve bu sene 100. yılını kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sevincini Philips Türkiye çocukları ile birlikte yaşıyor. 

Her yıl Philips Türkiye çalışanlarının çocuklarının katıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde gerçekleştirilen resim sergisi, bu yıl “Sağlığım için Temizlik Önemli” temasıyla online olarak yapılıyor. Philips Türkiye, belirlediği tema ile temizlik ve hijyenin sağlık için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak ve çocuklarda bu konuda farkındalık sağlamayı hedefliyor. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Philips Türkiye ekibi çocuklarının yaptığı birbirinden yaratıcı resimleri içeren online sergiyi, Philips Türkiye kurumsal sosyal medya hesaplarından görebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/p/B_Rgs0UDOvU/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/posts/philipsturkiye_philipstaesrkiye-23nisanulusalegemenlikveaexocukbayramaft-activity-6658615579160653824-Kr5I

Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTurkiye/videos/236073274415938/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here