Phonak’ın geliştirilmiş yeni ürünleri Türkiye’de


İşitme cihazı teknolojisinin öncü kuruluşu İsviçre firması Phonak, Audéo Q ve Naída Qadlı iki yeni ürününü dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sundu.

İşitme cihazı teknolojisinin öncü kuruluşu İsviçre firması, işitme kaybı yaşayan kişilerin gereksinimlerini dikkate alarak yaptığı araştırmalar sonucu, her işitme kaybı seviyesine, suya ve toza dayanıklı, kablosuz aksesuarlarla tam uyumlu ve dünyadaki teknolojilerle paralel olarak tüm ihtiyaçlara cevap veren ürünlerini, dünyayla aynı anda Türkiye’de pazara sunuyor.

Kulak Çınlaması yönetimi bulunan yeni Phonak Audéo Q ve daha güçlü Phonak Naída ile artık işitme cihazı kullanan insanlar, kalabalık restoranlarda veya rüzgarlı bir öğleden sonra yürüyüş yaparken bile çaba harcamadan gerçekleştirdikleri sohbetlerin tadını çıkarabiliyor. Benzersiz Binaural VoiceStream Technology TM (Çift taraflı kullanım) ile de en zor dinleme koşullarında bile her ses duyulabiliyor.

PHONAK AUDÉO Q, BASİT VE MÜTEVAZI BİR ÇÖZÜM SUNUYOR

Kulak arkasında tamamen yok olan Phonak Audéo Q, basit ve net bir yolla, mütevazı ve göze batmayan bir çözüm sunarken, aynı zamanda daha fazla sinyal alıp gürültüyü azaltıyor ve zorlu dinleme koşullarında bile daha iyi bir anlaşılırlık sağlıyor.

Özellikle işitme cihazı deneyimi yaşamamış olanlar için tasarlanan Phonak Audéo Q, bir yandan işitme yeteneğini artırırken, diğer yandan çınlamanın verdiği rahatsızlığı da azaltıyor.

PHONAK NAÍDA Q, TÜM İŞİTME ZORLUKLARININ ÜSTESİNDEN GELİYOR

Suya dayanıklı Naída Q, ileri seviyeden oldukça ileri seviyeye kadar işitme kaybı olan kişiler için ayrıcalıklı bir performans sunuyor. Binaural VoiceStream TechnologyTMdayanan işitme cihazı, en zorlu dinleme koşullarında bile benzersiz bir anlamaya da olanak sağlıyor. auto StereoZoom özelliği ile kalabalık ortamlarda konuşmanın anlaşılabilirliğini %45’e varan oranlarda geliştiren Naída Q, rüzgarlı havada konuşma özelliği ile gürültülü ortamlarda konuşmanın anlaşılırlığını %28 artırıyor.

Her iki kulakta net bir şekilde duymayı sağlayan Naída Q, kişisel ihtiyaçlara göre ayarlanabilen özelliklere de sahip.

Çok yönlü ve yüksek performansa sahip Naída Q,  suya ve toza dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor.

Günümüzde cep telefonu, bilgisayar, TV, oyun konsolları ve MP3 çalar gibi ürünler işitme cihazı kullananlara çeşitli zorluklar yaşatırken, Naída Qtüm bu ürünlere kolayca bağlanabiliyor.

Hertürlü yaşam tarzı, işitme kaybı ve bütçeye uygun tasarlanan Naída Q, saç ve ten renginin yanı sıra moda ve eğlenceli ayrıca geleneksel renkleriyle de her tarza hitap ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here