Physiotherm Derin Isı Kabinleri, ISK-SODEX İstanbul 2014 Fuarı İçin Gün Sayıyor


ALİBIDI 120 markasıyla Türkiye pazarına giriş yapan Physiotherm’in Türkiye distribütörü Ali BIDI Sağlıklı Yaşam A.Ş. Firması, İstanbul’da 07-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISK-SODEX Fuarı’nda “Sağlığınız İçin En İyi Isı” sloganıyla Derin Isı Kabinlerini ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

1995 yılında ilk kez Avusturya’da pazara sunulan ve 15 ülkede temsil edilip tanıtılan Physiotherm ürünlerinin Fuar’da yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Physiotherm Kabinleri, SAUNA değildir ve klasik saunaların aksine vücudu strese sokmadan ısıtır. 80-100°C gibi yüksek sauna sıcaklıkları kalp ve dolaşım sistemi için stres oluşturur ve çok yüksek olan sıcaklık hissinden dolayı kişi gerekli terleme gerçekleşmeden ortamdan ayrılma ihtiyacı duyar. Sonrasında ise, insan dinlenmek zorunda kalabilir. Physiotherm Kabin’de ise; 35°C’de vücut, ısı fazlasını ortama yaydığı için, derin ısı, kan dolaşımı ve lenf sistemi aracılığıyla vücudun iç kısımlarına ulaştırılır. Kabinin iç ısısı vücudun normal terlemesini engellemez. Böylelikle Physiotherm Kabinle vücut daha doğal, stressiz bir şekilde ısıtılır ve kişi kendini daha sağlıklı hisseder. Bu kabinler rahatsızlıkları doğal bir şekilde yatıştırmak amacıyla ısının gücünü kullanır, uzun vadeli bir iyi olma hissi sağlar ve sağlığınızı destekler.

Derin Isı Kabinleri;

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırır.
  • Kan akışı hızlanır ve hücre yenilenmesini destekler.
  • Yoğun terleme, vücudu arınmaya ve toksinleri atmaya teşvik eder.
  • Zayıflamada destekleyicidir.
  • Çeşitli cilt hastalıklarını azaltmak için tedavinize ek olarak kullanılabilir.
  • Soğuk algınlığına, cilde, bronşlara ve migrene iyi gelir.
  • Kas, bel ağrılarını ve kasılmaları azaltmaya yardımcı olur.
  • Eklem ağrılarını ve romatizmaları rahatlatmaya yardımcıdır.

Derin ısı kabinleri, sağlığımıza olan olumlu etkilerinin yanında, şekil ve işlevin mükemmel uyumuyla da dikkat çekiyor. Çeşitli türlerde ahşap, renk nüansları ve talebe göre daha fazla ya da daha az cam elemanı ile tasarımı kişiye özel uygulanabilir.

Tamamen elektronik ve tek noktadan kontrol sistemi, LED renk ve güneş ışığı kombinasyonları, aroma banyosu, MP3 çalar için SD kart girişi, harici müzik cihazına bağlantı ve ısı geçirmez özel zemin gibi birçok özellik ile donatılmıştır.

Patentli Lavatech teknolojisine sahip, düşük sıcaklıklı derin ısı teknolojili ısıtıcıları ile yüksek seviyelerde ısı transferi, vücudu strese sokmadan ısıtır. Homojen ışık yayma alanına ve SensoCare® ısı teknolojisine sahiptir.

Sınırlı yer gereksinimine (0,9 m2 ‘den başlayan) ve sınırlı enerji gereksinimine ihtiyaç duyar. Nem oluşturmaz ve bu özelliği sayesinde tüm yaşam alanları için uygundur. Seramik ısıtıcıları için ömür boyu garanti verilmektedir.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ISK-SODEX İSTANBUL 2014 Fuar’ındaki GELİŞİM TEKNİK A.Ş’ nin salon: 1 D-10 nolu standını ziyaret ederek ve/veya www.physiotherm.com.tr  web adresine giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here