Rana Bahar Nişel AstraZeneca Türkiye Stratejik Sağlık İnisiyatifleri Müdürü oldu

Rana Bahar Nişel, AstraZeneca Türkiye Ruhsatlandırma & Pazar Erişim Departmanı’nda Stratejik Sağlık İnisiyatifleri Müdürü olarak göreve başladı.

 

2007 yılında Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Rana Bahar Nişel, 2012 yılında Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. Kariyerine 2007 yılında Ernst & Young’da Denetçi olarak başlayan Rana Bahar Nişel, 2009-2011 yılları arasında Millenicom Telekomunikasyon’da Finansal Analist, 2011-2012 yılları arasında Vodafone Telekomunikasyon’da Kıdemli Finansal Raporlama Analisti, 2012-2014 yılları arasında Beymen Mağazacılık’ta Bütçe Sorumlusu olarak görev aldı. 2014-2018 yılları arasında AstraZeneca Türkiye’de İş Birimi Planlama Yöneticisi olarak çalışan Bahar Nişel son olarak, 2018 yılından bu yana Teva İlaç Türkiye’de Portfolyo ve Lansman Mükemmelliği Müdürü olarak görev yapıyordu.

Rana Bahar Nişel bundan sonraki kariyerine AstraZeneca Türkiye Ruhsatlandırma & Pazar Erişim Departmanı’nda Stratejik Sağlık İnisiyatifleri Müdürü olarak devam edecek.

 

#AstraZeneca #AstraZenecaTürkiye #RanaBaharNişel #AstraZenecaAtama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here