Romatoloji alanında Türkiye’nin tek e-kongresi yeniden yayında!


Tıbbın hizmetine sunduğu yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle fark oluşturan Pfizer, romatoloji alanında ülkemizde gerçekleştirilen tek sanal kongre olma özelliğini taşıyan ‘Romatologia’ ile romatolojik hastalıklar ile ilgili binlerce uzmanı yeni ve benzersiz bir teknolojik dünyada buluşturuyor.

Romatoloji alanında Türkiye’nin tek e-kongresi olan Romatologia, 30 Haziran 2013 tarihine kadar devam edecek. romatologia.com adresinde gerçekleşecek olan e-kongre, geleneksel kongrelerden farklı olarak 1 ay boyunca takip edilebilecek. Pfizer İnflamasyon Grubu tarafından yürütülen Romatologia, romatolojik hastalıkların tedavisiyle uğraşan farklı uzmanlık alanlarından hekimleri en son dijital teknolojileri kullanarak romatoloji gündemiyle sanal ortamda buluşturmayı amaçlıyor. “Romatoloji Kayıt Kütükleri”, “Klinik Pratiğe İlişkin Konular” ve “Yeni Tedavi Seçenekleri” konu başlıklarının altında pek çok yeni sunuma erişim sağlayan Romatologia, dileyen katılımcılar için “Zengin Romatologia Arşivi”nin de kapılarını açıyor.

29 Konuşmacı, 20 Merkez Romatologia’da buluşacak

Türk tıp tarihinin romatoloji alanındaki ilk ‘e-kongresi’ne 2010 yılında imza atan Pfizer, “Romatologia” ile romatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi, dahiliye uzmanlarını ve aile hekimlerini yepyeni ve benzersiz bir dünyada tekrar buluşturuyor. Romatologia’da, toplam 32 konu masaya yatırılacak. 29 konuşmacı ve 20 merkezin bir araya geldiği etkinlikte hekimler, “Ankilozan Spondilitte Erken Tanı”, “İnflamatuvar ve Mekanik Bel Ağrıları, Tedavi Yaklaşımları”, Bilgi Okuryazarlığı”, Hastalıkların Ortaya Çıkma Sıklıklarının Ölçümü: Risk Hesaplamaları” gibi pek çok konuyu uzmanından dinleyebilecek.

Pfizer Türkiye Medikal Direktörü Dr. Turgay Aydınlar, “Romatologia’nın asıl değeri güncel veriler ışığında bilimsel içeriği oluşturan uzmanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile dijital dünyanın hızlı ve yaygın erişim kolaylığını bir araya getirmesi. Hekimlerimiz, 1 ay boyunca, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan romatoloji alanında dünyadaki son gelişmelerin derlendiği bu sanal kongreye katılarak bilgilerini güncelleme fırsatı bulabilecekler. Pfizer olarak hekimlerimizin romatoloji alanındaki en son bilgilere hızla erişimine imkan veren böyle bir ortama katkıda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here