“Sağlığa giden yol”

healthwayturkey.com 2021 yılında sağlık profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından tasarlanan, sağlık alanındaki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak kullanıcılarla güvenilir ürünleri buluşturma ve uzman ekipler tarafından kullanıcıları bilgilendirme misyonunu taşıyor.

 

Sağlıklı yaşam koşulları ve doğru beslenme alışkanlıklarına erişimin zorlaştığı son dönemlerde, özellikle bu bilgilere erişim ihtiyacı arttı. Bununla beraber gerek sosyal medya ve gerek diğer online platformlarda inanılmaz bir bilgi kirliliği mevcut. healthwayturkey.com tam da bu noktada kullanıcılarına doğru bilgiye ve gerekli durumlarda doğru ve güvenilir içerikteki ürünlere ulaşma noktasında rehberlik etme hedefi taşıyor.

“Sağlığa giden her yol” sloganıyla yola çıkan healthwayturkey.com ihtiyaç duyulan güvenilir danışmanlık noktasında kullanıcı dostu, yüksek erişilebilirlik düzeyi ve güvenilirlik prensibiyle fonksiyonunu devam ettirecek.

Ücretsiz erişim
healthwayturkey.com uzman ekipleri fonksiyonel tıp, beslenme ve spor takviyeleri, hastalıklara özel beslenme ve danışmanlık, yeni nesil beslesnme ürünleri noktasında gelişmeleri takip eder. Bunlarla alakalı kullanıcı talepleri doğrultusunda içerik üretir ve bu içerikleri online mecralarda ücretsiz olarak erişime sunar.

“Herkes için sağlık” prensibiyle yola çıkan healthwayturkey.com alışılmışın aksine evcil dostlarımız için çalışmalar yürütür; ürün araştırmaları ve değerlendirmeleri yapar.

Healthwayturkey.com uzman ekibi, beslenme takviyeleri ve ürün yönetimi noktasında sağlık profesyonelleri ve eczacılarımızın her zaman yanında olup, eğitim ve bilgilendirme organizasyonları yürütür.

Healthwayturkey.com FocusOnExport iş birliği ile üzerine çalışmalar yürüttüğü ürün grupları için yurtdışı satış ortakları ve distribütörlük anlaşmaları yapmakta. Yerli üretim gıda takviyesi, sporcu besin takviyeleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve ortopedik ürünlerle alakalı FocusOnExport ile mikroihracat, pazar araştırması, ihracat prosedürleri ile alakalı başarılı çalışmalar da yürüten healthwayturkey, pek çok ürün grubunu yurtdışındaki tüketicilerle de buluşturmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here