Sağlık için doğru seçim: Gaysan Hasta Yatakları


Gaysan Mobilya, ev yaşamına konfor katan tasarımlarının yanı sıra sağlık açısından faydalı ürünleriyle de dikkat çekiyor. Gaysan Hasta Yatakları, alışılagelmiş hasta yataklarının aksine mekanizma, motor, kablo gibi parçaları içinde bulundurarak ev yatağı görünümü sunuyor, kolay taşınabilir yapısıyla yaşamı kolaylaştırıyor.

Gaysan Mobilya’nın ürettiği hasta yatakları, şık tasarımı, ergonomik yapısı ve dinlendirici özellikleriyle öne çıkıyor. Tasarımıyla dikkatleri çeken Gaysan Hasta Yatakları’nın en önemli faklılığı, mekanizma, motor, kablo gibi bütün araçları içinde bulundurarak, tek parça bir ev yatağı görünümüne sahip olması ve kolayca taşınabilmesi.

Kan dolaşımın rahatlamasını sağlayan farklı kademeleri bulunan Gaysan Hasta Yatakları, yemek, televizyon izlemek ve okumak gibi etkinlikleri hastanın kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlıyor. Yatak içerisindeki mekanizmaları da bünyesinde üreten Gaysan Mobilya, tam ergonomi sağlayan visco malzeme seçeneği ile kullanıcılarını sağlıklı uykuyla buluşturuyor.

Sırt, bel, boyun ağrılarını azaltan yapısının yanı sıra dinlendirici özelliğiyle hasta sağlığı ile dost hasta yatakları, tedavi süreci bittiğinde evde normal bir yatak olarak kullanılabiliyor.

HASTA MUTLULUĞU DOĞRU YATAK SEÇİMİYLE PARALEL

Yatarak tedavi gören hastaların kendilerini mutlu hissetmesi için ergonomik yatak seçimi büyük önem taşıyor. Hasta mutluluğunu sağlama hedefiyle üretilen Gaysan Hasta Yatakları, hastanın rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor. Hastanın tedavi sürecinde, kan dolaşımını rahatlatmak için zaman zaman ayaklarını kalp seviyesinin üstüne kaldırabilmesi önem taşıyor ve bu özelliklere sahip Gaysan Hasta Yatakları ideal çözüm sunuyor.

1 YORUM

  1. hasta yatagı için sitenize göz attık aydında oturmaktayım aydında bayiniz varmı veya izmirde nazilli denizli ola bilir
    bize acil olarak dönüş yapa bilirmisiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here