Sağlık Sektöründe “Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları” Konferansı

‘İlaç Sektöründe Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları Buluşması’ verimli işbirlikleri örneklerini gündeme getirmeyi amaçlıyor. 

Novomed360 tarafından, Ogilvy Healthworld’un katkılarıyla organize  edilen  konferans, 04 Haziran 2012 tarihinde İstanbul Point Hotel’de gerçekleştirilecek. Konferans, 100’e yakın ilaç ve sağlık sektörü profesyonelini, İlaç sektörüne hizmet sunan firmaları bir araya getirecek.

Bu toplantıda, ilaç sektörü çalışanları, kısıtlı kaynaklara rağmen rekabet açısından farklılaşmayı sağlamayı başarmış projeleri, birebir proje sahiplerinden dinleme şansı yakalayacaklar, çözüm ortaklarıysa, yeni geliştirdikleri ürün ve hizmetleriyle, ilaç firmalarının performanslarını artıracak inovatif çözümlerini paylaşabilecekler. Gerçek başarı hikayeleri ve vakaların konuşulacağı bu toplantıda katılımcılar, döndüklerinde işlerinde uygulayabilcekleri yeni fikirler ve yöntemler konusunda bilgi sahibi olacaklar.
Yeni gelecek ilaç sayısının azlığı, mevcut ürünlerin patent sürelerinin dolması ve fiyatlandırmayla ilgili sınırlamalar, büyümesi azalan pazarda rekabeti iyice kızıştırıyor. Büyümeyen pazar, giderek kısıtlanan bütçeler ve kadrolar öte yandan inovatif çalışmalara ihtiyacın iyice artması nedeniyle ilaç sektöründe iş modelleri de bir dönüşümden geçiyor. Dönüşümden geçen iş modelleri, Pharma Outsourcing konferansı ile yeni çözümlere ve çözüm ortaklıklarına kavuşarak canlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here