Sağlıklı Ticaret Platformu: Medikalstok

Zamanın hızla akıp gittiği ve geçen her saniyenin bizim için daha
değerli olduğu günümüz koşullarında, ihtiyaçlarımıza en kolay
ve en hızlı şekilde cevap vererek zamandan tasarruf sağlamamıza
yardımcı olan internet siteleri hayatımızda artık çok büyük bir
rol oynuyor. E-Ticaret siteleri aracılığıyla ihtiyacımız olan ürünlere ve
ürünler hakkında detaylı bilgilere zaman kaybetmeden ulaşabiliyor, ürünleri diğer firmaların ürünleri ile karşılaştırabiliyor ve satın almak istediğimiz ürünlerin sipariş aşamasından, teslimatına kadar geçen
sürecini kolaylıkla takip edebiliyoruz. Ancak maalesef ülkemizde konu sağlık sektörü olunca e-Ticaret siteleri sektörün profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan çok son kullanıcı odaklı faaliyet gösteriyor. Bu bağlamda “Sağlıklı Ticaret Platformu” mottosuyla yola çıkan www.medikalstok.com, sağlık sektöründeki ihtiyaçları karşılamak ve öncelikli olarak sağlık profesyonellerine güvenilir internet hizmeti sunmak için faaliyet gösteren ilk ve tek e-Ticaret sitesi olarak sektör oyuncularına göz kırpıyor.
Sektörün her geçen gün büyümesi ve sürekli değişen ihtiyaçlar karşısında mevcut ürünlerin gereksinimleri karşılayamaması, yeni ürünlerin sektöre kazandırılmasını zorunlu hale getirirken, diğer yandan da elimizde kalan, çok fazla kullanmadığımız ürünleri ne yapacağımız sorusunu beraberinde getirmekte. Stok fazlası veya atıl durumda olan ürünlerin en kısa zamanda ve nasıl geri dönüşümünü sağlayabiliriz diye düşündüğümüzde, Medikalstok size bir yandan elinizde kalan ürünlerinizi kârlı ve hızlı bir şekilde değerlendirme imkânı sunarken, diğer yandan da mevcut ya da yeni ürünlerinizi son kullanıcılarla buluşturma fırsatı sunuyor.

Medikalstok.com, sağlık sektöründe faaliyet gösteren herkesin; tıp hekimlerinin, diş hekimlerinin, veteriner hekimlerin, firmaların, özel sağlık kuruluşlarının ücretsiz olarak üye olabileceği ve medikalstok.com’un üyelerine sunduğu avantajlardan yararlanabilecekleri bir platform. Bu platformda sunulan imkânlardan yararlanmak için tek yapılması gereken, üyelik kategorilerinden (Firma, Sağlık Kurumu, Doktor veya Bireysel) birini seçerek medikalstok.com’ a ücretsiz üye olmak.
Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra satışını yapmak istediğiniz ürün veya hizmet için Ürün/Hizmet İlanı verebiliyor, satın almak istediğiniz ürünler için Teklif Alma İlanları hazırlayabiliyor, bayilik almak/vermek, temsilcilik almak/vermek, fuar, kongre, eğitim ve vb. organizasyonlarınızın duyuruları için Seri İlanlar düzenleyebiliyorsunuz. Firmalar için 365 Gün Fuar – Sanal Fuar Standı Medikalstok.com’ un firma üyelerine sunduğu en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi ‘Sanal Fuar Standı’ hizmeti. Firma Üyeleri ‘Sanal Fuar Standı’ kiralayarak, kurumsal tanıtımlarını yapmanın yanı sıra ücretsiz ilan haklarına sahip oluyor ve diğer seçkin firmalar ile birlikte ‘Sanal Fuar Alanı’nda yer alıyorlar. Sağlık Kurumlarına ve Doktorlara Ücretsiz Hizmet Tüm özel sağlık kurumları ve doktorlar medikalstok.com’ un ilan hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Satın almak istenilen ürün veya hizmetlerin ilanlarının yanında kurumlar veya doktorlar da satmak istedikleri medikal ürünlerin ilanlarını ücretsiz yayınlayabiliyorlar.

Sağlıklı e-Ticaret
Ürünlerinizin, kullanıcılara en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşmasına aracılık eden medikalstok.com, Sağlıklı e-Ticaret hizmeti ile ürününüzü kullanıcılarınıza satma seçeneği de sunuyor. Dilerseniz, ürününüzü Sağlıklı e-Ticaret ile satarak, ürününüzün alıcıya ulaşmasını medikalstok.com’ un denetiminde gerçekleştirebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here